Tipy pro uživatele

Chcete se stát carsharingovými profíky? Zde najdete veškeré tipy a triky, které vám zjednoduší používání HoppyGo.

Josef Vesely

Bezpečně s HoppyGo!

I přes současnou situaci zůstává HoppyGo plně v provozu. Pokud potřebujete někam vyrazit, volte tu nejbezpečnějí formu dopravy – autem. Platforma je vám plně k dispozici. Tento krátký článek vám jen připomene pár základních pravidel pro bezpečné vypůjčení vozu při osobním předání.

Číst dále »
Josef Vesely

Jak se počítá cena výpůjčky na HoppyGo

Často se nás ptáte, jak se počítá cena výpůjčky na HoppyGo a jak si naplánovat pronájem tak, abyste ušetřili. Pojďme se tedy společně podívat na všechny faktory, které mohou ovlivnit cenu výpůjčky vozů na HoppyGo.

Číst dále »
Josef Vesely

Zálohy na HoppyGo

Často se nás ptáte na vratné zálohy, a tak se dnes na ně podíváme. Vysvětlíme si, proč je vybíráme, jaké jsou jejich výše nebo jak dlouho trvá, než vám je zase vrátíme.

Číst dále »
Josef Vesely

Jak vybrat správné auto během zimy

Hledáte auto, které hravě zvládne všechny nástrahy zimy? V tomto příspěvky si ukážeme, jak pomocí výbavových filtrů správně vybrat na HoppyGo vůz, který je plně připravený na toto roční období.

Číst dále »
Josef Vesely

Kurzy bezpečné jízdy

Sníh a náledí budou na silnicích brzo realitou. Sepsali jsme pro vás příspěvek o kurzech bezpečné jízdy, které vás připraví na komplikované podmínky během zimy.

Číst dále »
Josef Vesely

Pojištění zápůjček na HoppyGo

Nehoda se stát může a na HoppyGo jste pro každý případ krytí pojištěním. Systém pojistek je HoppyGo jednoduchý a transparetní. I tak jsme se rozhodli pro vás shrnout všechny důležité informace v tomto příspěvku.

Číst dále »