Filtre vyhľadávania, ktoré zaručene využijete

Na HoppyGo nájdete tisíce automobilov na prenájom. Ako sa v nich ale zorientovať? Zjednodušte si vyhľadávanie najideálnejšieho vozidla a použite tie správne filtre! V aplikácii aj na webe ich nájdete celý rad, vytipovali sme pre vás len zopár najpoužívanejších, ktoré určite oceníte.

BEZKONTAKTNÉ PREVZATIE

Vyhovuje vám, keď sa pri odovzdaní auta nemusíte s nikým stretnúť a nič vás nezdrží? V sekcii výbavy nájdete filter Bezkontaktné prevzatie, ktorý ponúka už vyše 160 vozidiel! Niektorí majitelia využívajú Linkey box a tak si pohodlne auto sami otvoríte jedným kliknutím na odkaz. 

VOZIDLO IHNEĎ K DISPOZÍCII

Chcete zohnať auto rýchlo a byť si istí, že bude schválené? Potom funkcia Okamžité potvrdenie sa vám bude páčiť. Dopyty na vozidlá s touto funkciou sú automaticky schválené v prípade, že sú zadané aspoň 18 hodín pred začiatkom prenájmu. Nie je teda potrebné čakať na reakciu majiteľa vozidla.

Tip: Ako funguje okamžité potvrdenie si môžete prečítať v článku tu.

AUTO S VÝHĽADOM NA NEBO

Chcete ešte lepší zážitok z jazdy? Vyhľadajte si vozidlá podľa filtra Panoramatická strecha. Umožníte tak sebe aj cestujúcim sledovať oblohu, stromy, budovy a iné zaujímavé scenérie priamo z vozidla. To môže byť obzvlášť atraktívne pri výlete do hôr!

NA VÝLET S DEŤMI

Plánujete cestu s malými deťmi a nemáte alebo nechcete so sebou prenášať detskú autosedačku? Použite filter Autosedačka a vyberajte z vozidiel, s ktorými bude jazda s deťmi bezpečná.

DODÁVKA, KEĎ SA CHCETE SŤAHOVAŤ

Potrebujete sa sťahovať a zháňate auto, ktoré by ľahko odviezlo všetky vaše veci? Aj táto situácia sa dá jednoducho vyriešiť vďaka filtrom – v karosériách vyberte Dodávku. Potom už je len na vás, aké ďalšie požiadavky na ňu máte. Filtre môžete akokoľvek kombinovať.

A MNOHO ĎALŠÍCH

Filtre ponúkajú obrovský rad ďalšej selekcie. Bojíte sa parkovania? Uľahčite si manévrovanie a vyfiltrujte si automobily s parkovacím senzorom. Nechcete za zápožičku a počas nej veľa minúť? Nastavte si maximálnu cenu za deň a nakombinujte ju s maximálnou spotrebou automobilu, aby všetko vyšlo čo najlacnejšie. Nechcete radiť? Potom vozidlá s automatickou prevodovkou budú to, čo hľadáte.

Kombinujte filtre vyhľadávania, ako len chcete. Objavíte tak veľmi rýchlo automobil, ktorý je šitý na mieru všetkým vašim požiadavkám. Či už potrebujete odísť na dovolenku či výlet, jazdiť autom po meste alebo sa presťahovať, na HoppyGo si určite vyberiete.

Čo je to HoppyGo? 

HoppyGo je platforma na zdieľanie áut, ktorá spája tých, ktorí si chcú občasne požičať auto s majiteľmi, ktorí svoje autá nepoužívajú denne. Užívatelia tak môžu využíť vozidlá, ktoré by inak stály na parkoviskách. Na druhé strane majitelia môžu týmto spôsobom riešiť náklady na vlastníctvo vozidla či si zaistiť vedľajší príjem.

Platforma obsahuje vozidlá všetkých kategórií a značiek. Ako užívateľ máte možnosť vybrať si medzi luxusnými aj dostupnejšími vozidlami, športovými autami, obytnými dodávkami, rodinnými autami či mestskými hatchbackmi. Skrátka tu nájdete všetko čo potrebujete.

Zdieľajte tento článok: