Pierwsze urodziny HoppyGo w Polsce | Zobacz jak się zmieniliśmy

Marzec jest dla nas szczególnym miesiącem, ponieważ niedawno minął rok, odkąd zadebiutowaliśmy na polskim rynku. Od tamtego czasu sporo się u nas zmieniło, dlatego w tym artykule postanowiliśmy trochę nieskromnie pochwalić się naszym rozwojem, który nie byłby możliwy bez Was – naszych zaufanych użytkowników. To dzięki Wam w kolejny rok wchodzimy pełni pozytywnej energii, gotowi na kolejne osiągnięcia. 


Ale od początku… 17 marca 2021 platforma HoppyGo po sukcesie na rynku naszych południowy sąsiadów – Czechów, rozszerzyła swoją działalność o Polskę. Od tamtego czasu zdążyliśmy zaliczyć niezły wzrost i ugruntować swoją pozycję na rynku, ale co najważniejsze, udało nam się zbudować społeczność zaufanych użytkowników, którzy stanowią podstawę naszej działalności. To dzięki Wam możemy istnieć i stale się rozwijać – DZIĘKUJEMY!

Więc jak wygląda to w liczbach?

16 100 to liczba użytkowników, którzy rejestrując konto na platformie HoppyGo, dołączyli do społeczności, korzystającej na co dzień z nowej formy mobilności polegającej na współdzieleniu. Cieszymy się, że podoba wam się wygodna i przejrzysta aplikacja, dzięki której możecie w prosty sposób zarejestrować konto -> zarezerwować auto -> i ruszać w drogę. Warto dodać, że konto rejestrujesz raz, a każdy kolejny samochód zamawiasz jak pizzę! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat procesu wynajmu? W tym artykule opisaliśmy go dla Ciebie krok po kroku. 

Skoro wiemy już jak dużo Was z nami jest, to powiedzmy teraz o tym jak korzystaliście z samochodów dostępnych w wirtualnym garażu HoppyGo. 5 dni – tyle czasu średnio trwały realizowane przez Was wynajmy, w ciągu ostatniego roku. Przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz za kierownicami samochodów różnych marek i kategorii, udało Wam się pokonać ponad 268 tysięcy kilometrów. Patrząc w przyszłość z optymizmem liczymy, że w kolejnym roku przejedziecie z nami jeszcze więcej kilometrów. Choć przed tym, patrząc na obecne ceny paliwa sugerujemy wcześniej zapoznać się z krótkim artykułem, który przygotowaliśmy już jakiś czas temu. Znajdziecie tam wskazówki jak jeździć bardziej EKO! Nie ma za co 😉

Co ciekawe, pośród wielu samochodów dostępnych na platformie, największą popularnością cieszą się te dwa modele: Numerem jeden niezaprzeczalnie jest wygodna, a przy tym oszczędna i świetnie sprawdzająca się w mieście - Škoda Fabia Zaraz za nią plasuje się samochód nieco większy, który znakomicie sprawdzi się na wyjeździe z całą rodziną - Kia CEED

Możecie spytać jak w tym czasie radzili sobie właściciele współdzielonych samochodów. Otóż spieszymy z odpowiedzią! Wynajmując samochody zweryfikowanym użytkownikom, właściciele zarobili w ciągu pierwszego roku łącznie ponad 189 tyś zł. To wynik, który tylko potwierdza, że opłaca się współdzielić! Co ważne, na konto najaktywniejszego z właścicieli, dzięki wynajmowaniu samochodu wpłynęły aż 44 tysiące zł. Całkiem pokaźna suma jak na dodatkowe źródło dochodu, prawda? By dowiedzieć się jak właściwie wygląda wynajmowanie swojego prywatnego samochodu, z perspektywy osób, które faktycznie to robią -> poznaj historie Jakuba i Piotra.

Na zakończenie, chcemy dodać, że to dopiero początek i już nie możemy się doczekać, by dalej rozwijać się razem z Wami. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim nas darzycie i cieszymy się, że dzięki Wam możemy odpowiadać na potrzeby zmieniającego się ciągle świata…

…a no i nie zapomnijcie przy okazji zerknąć jakie modele czekają w naszym wirtualnym garażu poniżej. 😉

Czym jest HoppyGo?

HoppyGo to innowacyjna platforma wynajmu aut w formule peer-to-peer, łącząca ludzi posiadających samochody z tymi, którzy chcą z nich korzystać, kiedy potrzebują. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownicy HoppyGo mogą łatwo i wygodnie wypożyczać auta na każdą okazję bezpośrednio od właścicieli w ich okolicy – na jeden lub kilka dni, a nawet dłużej. Jednocześnie HoppyGo umożliwia właścicielom bezpieczny wynajem samochodów wyłącznie zweryfikowanym użytkownikom społeczności. Wszystko realizowane jest przy użyciu aplikacji, bez papierowych umów, a każdy wynajem jest ubezpieczony. Społeczność HoppyGo tworzą ludzie, którzy współdzieląc auta, pomagają ograniczać ich liczbę w miastach, chronić środowisko oraz dbać o jakość powietrza. W odróżnieniu od tradycyjnego car sharingu, system peer-to-peer nie wprowadza bowiem nowych pojazdów, a pozwala lepiej wykorzystywać te, które już są w użytkowaniu.