Jedź taniej z Kartą Dużej Rodziny

Mamy dla Was dobre wieści! Dzięki naszej nowo nawiązanej współpracy z programem Karta Dużej Rodziny, jej beneficjenci korzystający z platformy HoppyGo będą mogli wynajmować samochody taniej. Chcesz dowiedzieć się jak zgłosić posiadanie karty oraz jak i kiedy korzystać z rabatu? Przeczytaj krótki artykuł poniżej i korzystaj z setek dostępnych samochodów taniej. 

JAK KORZYSTAĆ ZE ZNIŻKI?

Żeby móc cieszyć się rabatem na wynajem aut, przede wszystkim musisz nas poinformować o posiadaniu ważnej Karty Dużej Rodziny. Możesz to zrobić przesyłając nam zdjęcie dokumentu w formie elektronicznej np. na adres mailowy: kontakt@hoppygo.com albo przez wiadomość prywatną na portalu Facebook lub Instagram. W odpowiedzi otrzymasz od nas kod zniżkowy, który należy wykorzystać podczas dokonywania rezerwacji na stronie www.hoppygo.com/pl lub w aplikacji HoppyGo na Android lub iOS.

Z otrzymanego kodu i rabatu 10% możesz korzystać wielokrotnie dopóki Twoja Karta Dużej Rodziny jest ważna.

Jednocześnie, jeśli masz kod polecający, możesz w HoppyGo skorzystać ze zniżki dla beneficjentów KDR i bonusów za polecenia.

*Jeśli nie jesteś jeszcze naszym użytkownikiem, rozpocznij proces od rejestracji konta na HoppyGo. W tym 👉 artykule podpowiadamy jak to zrobić.

ZNAJDŹ MODEL IDEALNY DLA TWOJEJ RODZINY I ZAREZERWUJ SAMOCHÓD JUŻ TERAZ:

Czym jest HoppyGo?

HoppyGo to innowacyjna platforma wynajmu aut w formule peer-to-peer, łącząca ludzi posiadających samochody z tymi, którzy chcą z nich korzystać, kiedy potrzebują. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownicy HoppyGo mogą łatwo i wygodnie wypożyczać auta na każdą okazję bezpośrednio od właścicieli w ich okolicy – na jeden lub kilka dni, a nawet dłużej. Jednocześnie HoppyGo umożliwia właścicielom bezpieczny wynajem samochodów wyłącznie zweryfikowanym użytkownikom społeczności. Wszystko realizowane jest przy użyciu aplikacji, bez papierowych umów, a każdy wynajem jest ubezpieczony. Społeczność HoppyGo tworzą ludzie, którzy współdzieląc auta, pomagają ograniczać ich liczbę w miastach, chronić środowisko oraz dbać o jakość powietrza. W odróżnieniu od tradycyjnego car sharingu, system peer-to-peer nie wprowadza bowiem nowych pojazdów, a pozwala lepiej wykorzystywać te, które już są w użytkowaniu.

Udostępnij ten wpis