jaknaregistraci

Máte doma dva automobily a jeden z nich užíváte jen svátečně nebo jezdíte přes týden v MHD a váš vůz celý týden smutně stojí před domem a čeká na víkendy, kdy ho vezmete na výlet? Možná by stálo za to promyslet, zda by mu to neslušelo u nás v aplikaci. A jak probíhá taková registrace automobilu u HoppyGo? Povíme si jak na to, krok za krokem.

Jednotlivé kroky a  podmínky registrace

V první řadě si stáhněte do mobilního telefonu naši aplikaci, kde projdete jednoduchou registrací.  Následně nastavíte svůj osobní profil, zadáte parametry vašeho vozu a do aplikace nafotíte jeho malý technický průkaz. Podmínky pro schválení jsou následující: vozidlo musí mít najeto méně než 300 000 kilometrů a nesmí být starší 15 let. Výjimku můžeme udělit jen vozidlu  ve vynikajícím stavu nebo veteránovi. Raritní auta posuzujeme individuálně, nebojte se tedy vozidlo přidat do nabídky a počkat, až vás kontaktuje naše oddělení pro schvalování vozidel.

Schválení vozidla

Vozidla schvalujeme v zásadě během několika dnů.  Pro urychlení doporučujeme vaše vozidlo co nejlépe nafotit a připravit si velký technický průkaz. Jakmile se s vámi telefonicky spojíme, bude potřeba společně projít  parametry vozu, případně doplnit chybějící informace (např. velikost nádrže), upravit výši pojištění vozu a také zodpovíme vše, na co se ještě budete chtít zeptat.

Lze přidat firemní vůz do nabídky?

Firemní vůz do nabídky přidat můžete. Pokud je ale financován přes leasingovou společnost, je potřeba si ověřit, že leasingové společnosti půjčování vozu nevadí. A to z toho důvodu, aby nedošlo k potížím například při řešení případné pojistné události. Při registraci také doplňte fakturační údaje společnosti, na kterou je vůz napsán. 

Jak vozidlo ideálně nacenit a zatraktivnit

Cenu pronájmu si stanovujete sami v aplikaci. Protože ale máme občas všichni tendenci v některých číslech trochu přidávat nebo ubírat, výchozí částku vám doporučíme na základě odhadu aktuální hodnoty vašeho vozu ze systémů Cebia. Vy si potom tuto hodnotu můžete upravovat o 30 % nahoru nebo dolů.  A jak zařídit, aby váš vůz byl ten nejatraktivnější se dozvíte zde. Zásadně platí – fotky prodávají. Zkuste vozidlo co nejlépe nafotit nebo nás kontaktujte a my vám rádi s focením pomůžeme.

Pojištění vozidla

Vámi přihlášené vozidlo musí být ze zákona pojištěno tzv. povinným ručením, havarijní pojištění není nutné. Pojištění, které se  uzavírá na dobu výpůjčky přes HoppyGo, potom překrývá stávající pojištění. Základní havarijní pojištění se spoluúčastí 10 % je zahrnuto v ceně nájemného a nájemce ho nemůže zrušit. Kromě základního pojistného si však můžete připlatit ještě za prémiové pojištění a přidat i pojištění odpovědnosti za škodu.

Partnerství s CEBIA chrání majitele

Všechny vozy v naší databázi jsou pojištěny jak na krádež, tak na zpronevěru. Záznam v registru Cebia ale oběma případům může dokonce předejít. Pokud se rozhodnete vůz již nepronajímat a prodat, doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou linku. Rádi vaše vozidlo z naší databáze odstraníme a do 2 pracovních dnů zmizí i záznam v registru CEBIA.

Jaka je výsledná cena vozu?

Ceny pronájmů jsou u nás transparetní. Pokud nastavíte nájemné na 1000 Kč, na účet vám přijde přesně tato částka. My si ke každému pronájmu připočítáváme 15 %, abychom pokryli náklady naše provozní náklady (vývoj aplikace, klientské centrum dostupné 12 hodin denně 7 dní v týdnu atd.).  Výsledná cena pro řidiče zahrnuje ještě kauci buď 1000 Kč nebo 5000 Kč a havarijní pojištění (prémiové nebo základní), případně také volitelné pojištění odpovědnosti za škodu.

Užitečné vychytávky pro majitele

Jaké funkce můžete jako majitel využívat? Předně je to kalendář, kde je vhodné zaškrtnout dostupnost vozu tak, aby vám zbytečně nechodily poptávky a vy je nemuseli odmítat. Dalším pomocníkem pro vás je funkce Instant booking o ní více zde a také Chytré řazení.

A na závěr několik faktů: pronájem přes aplikaci je bezpečnější – v naší databázi jsou řidiči prověřováni naším interním scooringem a skládají kauce na zapůjčení vozu. Vaši ekologickou duši může také potěšit fakt, že jedno vozidlo pronajaté přes HoppyGo může pomoci zlepšit ovzduší, protože nahradí až 8 automobilů. A to dává smysl 🙂

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o