Społeczność HoppyGo – jak funkcjonują zwolennicy rewolucji w mobilności

Jeśli czytasz ten artykuł to prawdopodobnie zastanawiasz się dlaczego warto rozważyć współdzielenie własnego samochodu lub po prostu od czasu do czasu potrzebujesz auta na wyjazd i szukasz najlepszego rozwiązania. Mamy dobrą wiadomość, niezależnie od tego, co Cię do nas sprowadza, w HoppyGo oferujemy kompleksowe rozwiązanie dla obu przypadków. W końcu na naszej platformie możesz zarówno oferować jak i wypożyczać samochody, zawsze łatwo i wygodnie z poziomu aplikacji. Dowiedz się jak robi to kilkanaście tysięcy użytkowników i sprawdź dlaczego warto do nich dołączyć.

Jak pokazują badania, prywatny samochód spędza średnio aż 95% czasu na parking lub w garażu. Nie chcemy, aby nasze miasta zmieniły się w wielkie parkingi, więc przypominamy – jeden współdzielony samochód może zastąpić nawet 8 innych pojazdów i zmniejszyć emisję CO2 od 10 do 35 ton rocznie!

Co wyróżnia użytkowników HoppyGo?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym tak właściwie jest wynajem peer-to-peer. To współdzielenie pojazdów, polegające na udostępnianiu aut przez właścicieli innym użytkownikom, którzy korzystają z nich odpłatnie, kiedy mają taką potrzebę. Co ważne, w odróżnieniu od aut na minuty, rotacja wypożyczających jest znacznie mniejsza, a każdy użytkownik przechodzi dokładną weryfikację. Warto też dodać, że żadna ze stron nie pozostaje anonimowa. Przekazanie samochodu, za każdym razem odbywa się twarzą w twarz i jest świetną okazją by wymienić się wskazówkami i radami dotyczącymi eksploatacji auta. Postawiliśmy na takie rozwiązanie, wiedząc jak bezpośredni kontakt wspomaga budowanie zaufania i to dzięki niemu, dziś możemy pochwalić się tak dużą grupą zadowolonych użytkowników, z których do tej pory blisko 20% skorzystało z naszych usług więcej niż jeden raz.

Niezmiernie cieszymy się, że z nami jesteście. Poszerzając działalność HoppyGo o Polskę, w pierwszym kwartale  2021 roku nie spodziewaliśmy się tak ciepłego przyjęcia, a pozycja 3 największej platformy carsharing’owej w kraju jest dla Nas ogromnym wyróżnieniem. Bez Was nie dalibyśmy rady. Dziękujemy! 

Wiemy, znamy, polecamy!

W czasie korzystania z aplikacji zarówno właściciele jak i wypożyczający mogą sobie nawzajem wystawiać oceny w zależności od pomyślności przebiegu wynajmu. Rodzi to nie tylko indywidualne zaufanie, ale jest też informacją zwrotną dla całej społeczności. To dzięki systemowi ocen mogliśmy się dowiedzieć, że nasi użytkownicy od samego początku łamią stereotyp braku poszanowania cudzej własności. Nie dość, że niejednokrotnie dochodziły nas słuchy, że wynajmowane samochody wracały do właścicieli ‘w lepszym stanie’ niż przed wydaniem to aż 99% ocen to 5/5!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najlepszą reklamą są polecenia zadowolonych użytkowników, stąd też wychodząc Wam naprzeciw, stworzyliśmy system poleceń, dzięki któremu każdy zyskuje! Dzieląc się swoim unikalnym kodem z nowym użytkownikiem, obie strony otrzymują zniżkę do wykorzystania w HoppyGo. Jak zauważyliśmy do tej pory, już co trzeci członek społeczności HoppyGo przynajmniej raz skorzystał ze zniżki za polecenie! Kolejnym możesz być ty. 

Gdy wiesz już jak wypożyczyć samochód – krok po kroku i znasz najlepsze praktyki wynajmu dla właścicieli aut, a funkcjonowanie naszej niezastąpionej społeczność HG nie jest Ci obce, zarejestruj konto na naszej platformie i dołącz do rewolucji w mobilności już dziś. Wypożyczaj auta od właścicieli, lub zarabiaj na swoim samochodzie dzieląc się przy tym kosztami jego utrzymania. Polecaj HG znajomym, zgarniaj dodatkowe zniżki i rabaty – a wszystko za pomocą prostej i bezpiecznej aplikacji. 

Czym jest HoppyGo?

HoppyGo to innowacyjna platforma wynajmu aut w formule peer-to-peer, łącząca ludzi posiadających samochody z tymi, którzy chcą z nich korzystać, kiedy potrzebują. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownicy HoppyGo mogą łatwo i wygodnie wypożyczać auta na każdą okazję bezpośrednio od właścicieli w ich okolicy – na jeden lub kilka dni, a nawet dłużej. Jednocześnie HoppyGo umożliwia właścicielom bezpieczny wynajem samochodów wyłącznie zweryfikowanym użytkownikom społeczności. Wszystko realizowane jest przy użyciu aplikacji, bez papierowych umów, a każdy wynajem jest ubezpieczony. Społeczność HoppyGo tworzą ludzie, którzy współdzieląc auta, pomagają ograniczać ich liczbę w miastach, chronić środowisko oraz dbać o jakość powietrza. W odróżnieniu od tradycyjnego car sharingu, system peer-to-peer nie wprowadza bowiem nowych pojazdów, a pozwala lepiej wykorzystywać te, które już są w użytkowaniu.