Nietypowe pomysły na spędzenie Sylwestra

Mówi się, że jaki sylwester, taki cały rok! Dlatego imprezy przypadające na noc między 31 grudnia a 1 stycznia są tak popularne. Chcemy by bawić się jak najlepiej i rozpocząć kolejny wspaniały rok z nową energią. Do wyboru mamy wiele opcji! W domu, na wyjeździe, w pojedynkę lub ze znajomymi – wybór oczywiście należy do Ciebie. Za to jeśli szukasz nietuzinkowych pomysłów na spędzenie sylwestrowej nocy, koniecznie rzuć okiem na nasze propozycje.

Ślizgiem w Nowy Rok

Przywitanie Nowego Roku w zimowej atmosferze to doskonały pomysł na połączenie urlopu narciarskiego i noworocznej imprezy. Główną ideą sylwestra na stoku jest to, że można podczas tej szczególnej nocy jeździć i bawić się do późnych godzin. Dla zapaleńców zimowego szaleństwa, część kompleksów narciarskich przygotowała specjalny plan na ostatnią noc w tym roku. Oprócz obowiązkowego towarzystwa DJ-a, możemy spodziewać się także ogniska, lampki szampana, a nawet – w zależności od ośrodka – zorganizowanego miejsca na potańcówkę. Zamiast budzić się jak co roku z noworocznym kacem, może tym razem warto skusić się na bardziej aktywną alternatywę i oddać się szusowaniu? Wyobraź sobie tylko widok ze stoku, na okoliczne miejscowości rozświetlone blaskiem fajerwerków. Kusząca propozycja, prawda? Aby ułatwić Ci wybór, najlepsze stoki w Polsce opisaliśmy tutaj.

Sylwestrowe pool party

Impreza w basenie do białego rana niekoniecznie od razu kojarzy się z zimą w naszym kraju. Jednak dzięki naturalnej, wysokiej temperaturze wód termalnych, mamy możliwość spędzenia nocy sylwestrowej bawiąc się w niecodziennym otoczeniu. Szczególnie na południu Polski, znajdziemy ośrodki, które już od lat chętnie przyjmują gości, chcących przywitać nowy rok inaczej niż zazwyczaj. Tego typu wydarzenie, to świetnie zbalansowane połączenie klubowej zabawy i relaksu w SPA. Konkurujący ze sobą organizatorzy co roku prześcigają się w ilości zaplanowanych na wieczór atrakcji – od pokazów ognia po występy gwiazd, a o doskonałą atmosferę wieczoru dbają niezmiennie DJ-e i konferansjerzy. Często oprócz części basenowej, również w strefie saun przygotowywane są specjalne atrakcje mające na celu urozmaicenie imprezy. Jeśli zastanawiasz się, które kompleksy SPA przygotowały w tym roku sylwestrowy program, sprawdź najlepsze z nich – w tym artykule.

Przywitaj Nowy Rok na morzu

Rejs po Morzu Bałtyckim to jedyna w swoim rodzaju oferta pożegnania starego roku. Podróż luksusowymi statkami, oraz bogaty program dają gwarancję udanej imprezy. Jest to też rodzaj wydarzenia, na które trzeba przeznaczyć więcej czasu niż jeden wieczór. Oczywiście plan wycieczki różni się w zależności od promu i kursu, jednak najczęściej wypływamy na 2-3 dni. Poza obowiązkowym balem sylwestrowym, oprawionym muzyką i doskonałym jedzeniem, możemy trafić na konkurs z nagrodami czy zwiedzanie miast na trasie promu. Ten rodzaj zabawy nie należy do najtańszych opcji jednak niezaprzeczalnie jest jedną z najbardziej spektakularnych i niezapomnianych.

Sylwestrowa podróż w czasie

Wystawne bale, huczne biesiady i dworska atmosfera, obecnie kojarzy się z czymś mało osiągalnym szczególnie, że czasy wielkich królów są już za nami. Jednak przy okazji wejścia w nowy rok, mamy niezwykłą możliwość poczucia się choć przez chwilę jak przedstawiciele arystokracji, zaproszeni na królewski bal. Pragnąc pożegnać rok w sposób wyszukany i elegancki, a zarazem huczny, warto przejrzeć ofertę zamków i dworów, których w Polsce nie brakuje. Choć temat przewodni imprezy może się różnić, w większości trafimy na szereg atrakcji, wyśmienitą kuchnię na najwyższym poziomie i nienaganną obsługę. Jest to też jedyna taka okazja na swoiste przeniesienie się w czasie i oderwanie od rzeczywistości przepełnionej służbowymi mailami i deadline-ami. Świetny plan na rozpoczęcie nowego roku!

Przywitanie nowego roku to dla Ciebie jednodniowa impreza? A może planujesz przedłużyć ją o kilka dni i przekłuć w zimowy wyjazd? Niezależnie jaki jest Twój plan, w HoppyGo znajdziesz setki samochodów spośród wielu marek i kategorii na dzień, tydzień, miesiąc. Sprawdź naszą ofertę i zaplanuj wyjazd już teraz! I śpij spokojnie, bo nawet jeśli Twoje plany ulegną zmianie, w HoppyGo możesz bezpłatnie anulować rezerwację nawet do 72 godzin przed jej rozpoczęciem. 

Czym jest HoppyGo?

HoppyGo to innowacyjna platforma wynajmu aut w formule peer-to-peer, łącząca ludzi posiadających samochody z tymi, którzy chcą z nich korzystać, kiedy potrzebują. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownicy HoppyGo mogą łatwo i wygodnie wypożyczać auta na każdą okazję bezpośrednio od właścicieli w ich okolicy – na jeden lub kilka dni, a nawet dłużej. Jednocześnie HoppyGo umożliwia właścicielom bezpieczny wynajem samochodów wyłącznie zweryfikowanym użytkownikom społeczności. Wszystko realizowane jest przy użyciu aplikacji, bez papierowych umów, a każdy wynajem jest ubezpieczony. Społeczność HoppyGo tworzą ludzie, którzy współdzieląc auta, pomagają ograniczać ich liczbę w miastach, chronić środowisko oraz dbać o jakość powietrza. W odróżnieniu od tradycyjnego car sharingu, system peer-to-peer nie wprowadza bowiem nowych pojazdów, a pozwala lepiej wykorzystywać te, które już są w użytkowaniu.

Udostępnij ten wpis