point2

HoppyGo představuje novinku: Pick up point v Obchodním Centru Chodov

Máme pro vás novinku, která vám ulehčí cesty domů z Obchodního Centra Chodov. Do podzemních garáží jsme pro vás přistavili naše dva vozy Opel Adam, které si můžete zapůjčit jak na odvoz většího nákupu, tak třeba na výlet.

Kde vozidla najdete?

Obě naše vozidla jsou zaparkována ve žlutém parkingu (viz mapa) a nachází se v blízkosti výjezdu z parkoviště na Roztylskou ulici. Pokud půjdete z metra C, musíte dojít na kruhové náměstí u obchodu Marks&Spencer a poté dolů po schodech do žlutého parkoviště. Tam vyjdete směrem na Automyčku Express, nad níž se nachází parkovací místa s našimi vozy. V případě, že přijedete do Obchodního centra autobusem na zastávku Roztylská, k vozidlům se nejrychleji dostanete přes vchod do podzemního parkoviště, který je v dochozí vzdálenosti.

Jak na registraci a co je nezbytné pro pronájem vozu.

Pokud u nás již registraci schválenou máte a jste náš aktivní uživatel, můžete rovnou pokračovat na další krok.

V případě, že u nás ještě zaregistrováni nejste, QR kód na bannerech či automobilech vás nasměruje na stažení aplikace, kterou si nainstalujete.  Následně bude potřeba, abyste se zaregistrovali. 

Pro registraci v aplikaci HoppyGo je nutné mít platný občanský a řidičský průkaz, věk nad 20 let a platební kartu. Pokud nechybí žádný výše zmíněný doklad, trvá schválení registrace chvilku – můžete i zavolat od 9 do 21 na naši infolinku  +420 220 311 769 a my registraci prověříme rychleji.  

Na vaše neočekávané nákupy se těší Adam a Adam.

Jak si pronajmout vůz v Obchodním centru Chodov krok za krokem

  • Vyhledejte si v aplikaci jeden z našich vozů Opel Adam dle adresy Obchodního Centra Chodov:  Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11.
  • Zašlete rezervaci na vámi vybraný vůz a čas, kdy si ho přejete pronajmout.
  • Rezervace vám bude potvrzena. 
  • Klíče od vybraného vozu vám předá pracovník Obchodního Centra Chodov na vrátnici Informací parkoviště, které je umístěno přibližně 100 metrů od vozidel.
Klíče od vozidla vám předá pracovník Informací parkoviště.
  • Nafoťte automobil do aplikace, zadejte stav paliva a tachometru, nezapomeňte vyfotit palubní budíky,  potvrďte a zaplaťte pronájem vozu v aplikaci.
  • Pro dokončení pronájmu je nutné vrátit vůz na původní parkovací místo do Obchodního Centra Chodov, aby si ho mohl zapůjčit další zájemce. Vozidlo před vrácením prosím dotankujte na původní stav a pokud je potřeba tak umyjte.
  • Ukončení pronájmu – opět automobil nafoťte do aplikace, zadejte koncový stav tachometru i paliva, vyfoťte opět palubní budíky a uzavřete výpůjčku. Klíče od vozu vraťte do vrátnice Informací parkoviště.

Všechny dotazy ohledně pronájmů vozidel v Obchodním Centru Chodov nám můžete napsat nám e-mail nebo nám zavolejte na zákaznickou linku na čísle +420 220 311 769. 

Sdílejte tento článek