Dzień Matki 2022 | Zrób mamie niespodziankę!

Chyba nikomu nie trzeba przypominać jakie święto wypada dzisiaj, prawda? Uważamy że Dzień Matki to jedno z najważniejszych świąt w roku, bo w końcu gdzie bylibyśmy bez naszych najwspanialszych mam? Stąd też w tym artykule, przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na celebrowanie tego jakże ważnego wydarzenia  – w przeciągu najbliższego miesiąca 😉

W HoppyGo uważamy, że najlepszym prezentem jest wspólnie spędzony czas szczególnie, że w dzisiejszym zabieganym świecie często nie mamy go zbyt wiele a przecież każda minuta spędzona z najbliższymi jest na wagę złota. Zatem zamiast listy prezentów, mamy dla Was listę wydarzeń, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdej mamy.

The Amy Winehouse Band Forever Amy Tour to znakomity projekt muzyczny celebrujący muzykę i twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse. Zabiera publiczność w sentymentalną i piękną podróż po niezwykłym muzycznym świecie Amy Winehouse, której przewodnikami będą muzycy i wieloletni przyjaciele Amy, którzy pomogli stworzyć jej unikalny ponadczasowy styl i brzmienie. Koncert ma znakomitą oprawę wizualną. W jego trakcie można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania Amy Winehouse, wywiady i zarejestrowane fragmenty z jej życia. Każdy kto czuje się związany z muzyką Amy z pewnością zapamięta to wydarzenie na długo. Polska trasa trwać będzie od 01.06.22 do 05.06.22 i prowadzić będzie przez Łódź, Gdańsk, Poznań, Warszawę i Kraków. Więcej informacji oraz bilety dostępne są -> tutaj

Ciekawym pomysłem będzie także tegoroczna trasa koncertowa grupy muzycznej Postmodern JukeboxThe Grand Reopening, która tak jak poprzednie da Wam możliwość odkrycia na nowo doskonale wszystkim znanych utworów w niepowtarzalnych jazzowych aranżacjach. Od czasu rozpoczęcia kariery koncertowej w 2014 roku, PMJ występowali na coraz większych scenach, przemierzając cały świat, włączając w to pamiętne występy w Radio City Music Hall w Nowym Jorku. W tym roku mamy możliwość uczestnictwa w tym niezapomnianym wydarzeniu od 11.06.22 do 15.06.22 w takich miastach jak: Gdańsk, Kraków, Warszawa oraz Wrocław. Więcej informacji 

Zaś jeśli chodzi o artystów z naszego rodzimego podwórka, Artur Rojek ruszył niedawno z drugą częścią trasy Bez Końca. Podczas zaplanowanych na maj i czerwiec koncertów będzie okazja, by tańczyć zarówno do utworów z solowych płyt Artura, jak i przebojów z repertuaru Myslovitz. W sumie artysta razem ze swoim zespołem odwiedzi 7 miast: Bielsko-Białą, Rzeszów, Poznań, Warszawę, Gdańsk, Kraków i Katowice, z czego pierwsze dwa ma już za sobą. Więcej szczegółów oraz bilety na kolejne koncerty w dniach 29.05 – 12.06.22 znajdziecie tutaj.

Kolejna propozycja nieco różni się od wcześniejszych bo choć z muzyką również związana, to w dużej mierze skupia się wokół humoru. W czerwcu, Kabaret Hrabi ma nam do zaoferowania aż dwa wydarzenia.

Pierwsze z nich to odbywający się 01.06.22 w Poznaniu spektakl “Ariaci” powstały we współpracy grupy kabaretowej ze śpiewakiem operowym Czesławem Jakubcem. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna. W widowisku na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – sprawdź szczegóły.

Drugą propozycja od Hrabi ma miejsce już dzień później 02.06.22 w Kielcach, a dokładniej mówiąc jest to spektakl o ciekawej nazwie “Wady i Waszki”, który w przewrotny sposób pokazuje nam, że “Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest”.
Bilety oraz więcej informacji znajdziesz tutaj

Pozostając w tematyce występów humorystycznych, naszą ostatnią propozycją jest stand-up w wykonaniu Katarzyny Piaseckiej o nazwie “Moje Tabu”, który odbędzie się już 02 czerwca 2022 w Malborku. Nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu. Wszystko w niezmiennie charyzmatycznej, bezpośredniej i bezkompromisowej formie. Kasia od lat wyznaje zasadę, że na scenie można wszystko. Nawet jeśli, albo tym bardziej – kiedy jesteś kobietą. Więcej informacji.

A ty? Gdzie zabierzesz swoją mamę? Niezależnie od obranego kierunku, w wirtualnym garażu HoppyGo, znajdziesz samochody, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo na wycieczce z mamą i nie tylko. Sprawdź, zarezerwuj i jedź!