Dziel się kodem polecającym i zyskuj bonusy!

 Zmień nazwę kodu polecającego, zaproś znajomych i zyskaj nawet 500 zł zniżki na wynajem auta w HoppyGo. Dowiedz się jak budować z nami społeczność zaufanych użytkowników, którzy lubią się dzielić i zyskuj bonusy. 

Co to jest kod zaproszenia i jak można go wykorzystać?

Spersonalizuj swój kod polecający

Koniec z bezsensownymi literami, cyframi i znakami. Teraz możesz dostosować swój kod polecający i sprawić, że dzielenie się nim ze znajomymi będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej osobiste. Przejdź do swojego profilu, by w zakładce ”Poleć HoppyGo i zyskaj bonusy” móc edytować nazwę swojego kodu zaproszenia.

Uwaga! Kod można zmienić tylko raz, więc wcześniej zastanów się nad jego sformułowaniem.

Jak mogę udostępnić swój kod zaproszenia?

Niezależnie od tego, czy zmienisz nazwę kodu, czy zachowasz oryginalną treść, nie czekaj i zacznij dzielić się kodem ze swoimi znajomymi. Jak to zrobić? Kliknij na przycisk ”Udostępnij kod” i wybierz kanał, za którego pośrednictwem chcesz wysłać go swoim znajomym. Możesz skorzystać m.in. z wiadomości na mediach społecznościowych, e-maila lub skopiować do schowka i wkleić do wiadomości SMS. 

Wskazówka: Opublikuj swój kod w mediach społecznościowych, aby zdobyć więcej bonusów! Im więcej znajomych skorzysta, tym więcej zyskasz.

Czym są bonusy HoppyGo? 

Bonusy to kredyty, które są dodawane do Twojego profilu, albo za zaproszenie znajomych, albo bezpośrednio od HoppyGo. Możesz je znaleźć w swoim profilu w zakładce ”Zdobyte bonusy HoppyGo”. Zdobyte bonusy dzielą się na aktywne kredyty, które nadal możesz wykorzystać, oraz na te wykorzystane.  

W zakładce aktywne bonusy można zobaczyć informacje: 

  • Nazwa bonusa, tj. za co uzyskałeś kredyty 
  • Wartość bonusa 
  • Kiedy bonus został wysłany 
  • Kiedy kończy się jego ważność 

Uwaga! Ważność zdobytych bonusów wynosi 6 miesięcy. Jeśli kredyty nie zostaną wykorzystane, zostaną automatycznie utracone. Ale nie martw się, będziemy Cię informować, kiedy zbliża się koniec ważności bonusów. 

W zakładce wykorzystanych bonusów zobaczysz informację, przy jakiej okazji kredyt został wykorzystany, jego kwotę oraz datę wykorzystania.

Jak korzystać z bonusów HoppyGo?

Zdobyłeś już bonusy i chcesz je wykorzystać podczas dokonywania rezerwacji? Wystarczy kliknąć ”Wykorzystaj bonus” podczas dokonywania rezerwacji.  

Uwaga! Możesz wykorzystać maksymalnie 500 zł kredytów na jeden wynajem. Bonusy HoppyGo nie mogą być wykorzystane do opłacenia ubezpieczenia.

Czym jest HoppyGo?

HoppyGo to innowacyjna platforma wynajmu aut w formule peer-to-peer, łącząca ludzi posiadających samochody z tymi, którzy chcą z nich korzystać, kiedy potrzebują. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownicy HoppyGo mogą łatwo i wygodnie wypożyczać auta na każdą okazję bezpośrednio od właścicieli w ich okolicy – na jeden lub kilka dni, a nawet dłużej. Jednocześnie HoppyGo umożliwia właścicielom bezpieczny wynajem samochodów wyłącznie zweryfikowanym użytkownikom społeczności. Wszystko realizowane jest przy użyciu aplikacji, bez papierowych umów, a każdy wynajem jest ubezpieczony. Społeczność HoppyGo tworzą ludzie, którzy współdzieląc auta, pomagają ograniczać ich liczbę w miastach, chronić środowisko oraz dbać o jakość powietrza. W odróżnieniu od tradycyjnego car sharingu, system peer-to-peer nie wprowadza bowiem nowych pojazdów, a pozwala lepiej wykorzystywać te, które już są w użytkowaniu.

Pozostań z nami w kontakcie

Aby nie przegapić żadnych nowości, zostaw nam swój e-mail. W zamian obiecujemy nie spamować Twojej skrzynki odbiorczej 🙂

HoppyGo Poland Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II, 27 00-867 Warszawa
NIP 5272920970
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o

Zdieľajte tento článok: