ŠKODA SCALA na HoppyGo
Chcete si půjčit dlouho očekávaný očekávaný vůz ŠKODA SCALA, a to pouhé dva týdny poté, co se předváděcí vozy dostaly k prvním autorizovaným prodejcům? Díky HoppyGo můžete! Jeden z našich 4 kusů si můžete půjčit za super cenu 899 Kč na den!

Co si budeme povídat, pro nás je zařazení zařazení žhavé novinky velký úspěch a pro uživatele HoppyGo zase jedinečná šance, jak si ŠKODU SCALA vyzkoušet bez dlouhého čekání.

 

Technické parametry:
HoppyGo dnešním dnem zařazuje do nabídky čtyři vozy ŠKODA SCALA ve dvou různých motorizacích: dieselový motor 1.6 TDI s výkonem 85 kW a manuální převodovkou a silnější benzinový 1.5 TSI s výkonem 110 kW s automatickou převodovkou. Všechny čtyři vozy jsou ve vyšší výbavě Style, tedy s LED světlomety, 17palcovými litými koly, parkovacími senzory, 8palcovým infotainmentem s konektivitou Smartlink+ a 8 reproduktory, vyhřívanými sedačkami a dvouzónovou klimatizací.

ŠKODA SCALA je mimořádně zajímavá novinka a v HoppyGo jsme hodně usilovali o to, abychom ji našim zákazníkům nabídli jako jedni z prvních. Jsme rádi, že se to povedlo. Díky HoppyGo si budou novou Scalu moci snadno vyzkoušet jak lidé, kteří přemýšlejí o koupi tohoto modelu, tak i automobiloví nadšenci, kteří se zajímají o nejnovější dění na automobilovém trhu,“ komentuje zařazení ŠKODY SCALA do nabídky náš CEO Jan Charouz.

Rychlým zařazením nové Scaly HoppyGo ukazujeme, že svým zákazníkům dokážeme nabízet nejširší paletu vozů na trhu, a to včetně těch nejzajímavějších a nejžádanějších. Díky P2P modelu, který využíváme, je zařazení nového vozu do nabídky otázkou okamžiku a zajímavé vozy tak mohou přibývat rychlostí, které běžné flotilové carsharingy nemohou konkurovat.

Naší výhodou je, že proces výpůjčky je velice snadný a rychlý. Není potřeba podepisovat žádné dlouhé smlouvy – stačí vám rychlá registrace se snadným ověřením dokladů a v průběhu pár hodin už může s vypůjčeným autem vyrazit. V ceně každé výpůjčky je zahrnuto havarijní pojištění, které kryje všechna běžná rizika.

„Registrace je u nás otázkou chvilky – po vyplnění kontaktních údajů obratem ověříme doklady a nový uživatel si ještě ten den může půjčit auto. Dostat se k prakticky jakémukoli autu tedy není i díky naší široké nabídce problém. Nová ŠKODA SCALA navíc přichází s velice atraktivní cenou, takže vyzkoušet si ji může skutečně každý,“ dodává Jan Charouz.

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o