blog-valentyn3

Den sv. Valentýna je za rohem. Překvapte svoji partnerku nebo partnera výletem, na který bude dlouho vzpomínat. Společné zážitky spojují! Je nám jasné, že romantika jak z amerického filmu neláká každého. Vybrali jsme pro vás proto i místa, kde na výzdobu plnou srdíček nenarazíte, ale za srdce vás oba chytí.

1) PRO GURMÁNY

Zvěřinové hody ➤  Bukovanský mlýn I Jižní Morava

Láska prochází žaludkem, to ví snad každý. Mlynářská restaurace v Bukovanech vás pohostí během svátku zamilovaných tradičními i méně tradičními zvěřinovými pochoutkami. Ochutnejte speciality jako bažantí vývar nebo srnčí hřbet s houbovou omáčkou. A jestli se nemůžete zvěřiny nabažit, nakupte si klobásy z místní udírny i na doma.

2) ROMANTIKA V KORUNÁCH STROMŮ

Stezka korunami stromů ➤ Krkonoše

Pokud patříte mezi outdoorové páry, vydejte se na Stezku korunami stromů. Poznáte krkonošské lesy od kořenů až po koruny. Stezka dlouhá 1 500 metrů vás vynese do výšky 45 metrů. Les budete mít doslova na dosah ruky. Kochejte se v objetí tou neskutečnou scenérií a až vám začne být zima, schovejte se do místní restaurace a dejte si něco dobrého.

Zdroj: stezkakrkonose.cz

3) PRO MILOVNÍKY ARKÁDOVEK

Arcade hry ➤  Červený Újezd 

Chcete Valentýna strávit opravdu netradičně? Zahrajte si arkádovky. Největší retro videohernu a muzeum arkádových automatů ve Střední Evropě najdete kousek od Prahy. V Červeném Újezdu na vás čeká přes 160 plně funkčních herních automatů. Pac-Man, Super Mario, Mortal Kombat nebo třeba Tekken sen všech osmdesátkových a devadesátkových dětí. 

Zdroj: stezkakrkonose.cz

4) TROCHA ADRENALINU

Mamutí bobová dráha  ➤  Dolní Morava

Užívá si váš partner adrenalinové zážitky? Seberte všechnu odvahu a projeďte se na nejdelší bobové dráze v Česku. Během 3 kilometrů si užijete 365 metrů převýšení, 25 zatáček a spoustu terénních vln. Na této dráze se můžete rozjet až 50 kilometrovou rychlostí. Ještě že se na boby může ve dvou, váš partner vás určitě podrží. A věřte, že ten výhled za to bude stát.

Zdroj: stezkakrkonose.cz

5) ZA SOUČASNÝM UMĚNÍM

Výstava Pasta Oner   Bratislava I Slovensko

Oslňte svou drahou polovičku uměním. Galerie Danubiana v Bratislavě vsadila v roce 2020 na velké jméno. Jeden z nejznámějších současných českých umělců Pasta Oner představuje rozsáhlou výstavu plnou pop-artových obrazů a prostorových objektů. Díla na výstavu The Brotherhood of Eternal Love vznikla v posledních 2 letech a jsou inspirována komiksy, reklamou a každodenním životem. Těšte se například na sochu Davida v netradičním přepracování. S obrovským donutem jste ji ještě asi neviděli, že?

Tipy na Valentýna
Kam na Valentýna
Zdroj: danubiana.sk

Nezapomeňte si na valentýnský výlet vybrat ideální auto. Co takhle ŠKODA KAROQ s automatickou převodovkou a vyhřívanými sedačkami? S tímto vozem zabodujete již po cestě.

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o