Pronájem obytné dodávky v Praze

Hotel na kolech: Volkswagen Transporter s VISU vestavbou

Z málokterého hotelu máte jeden den výhled na hladinu jezera, druhý na vinici a ten další na vrcholky hor. Ale my jeden takový známe. Představujeme vám malý hotel na kolech – Volkswagen Transporter se stylovou vestavbou VISU. Užijte si cestování plné dobrodružství bez zbytečného plánování.

Pronájem obytné dodávky

Náš tip: Zmákněte cestování na divoko na jedničku. Přečtěte si článek Cestování na divoko po ČR: Jak na spaní v autě. Poradíme vám v něm, kde parkovat, na co si dát pozor a co sbalit s sebou.

IDEÁLNÍ PARŤÁK NA CESTY

Automobil ovlivní zásadně komfort vaší cesty. Proto je ideálním parťákem na roadtrip právě Volkswagen Transporter. Pohodlné řízení zajistí manuální převodovka a tempomat. Při manévrování na parkovišti se nemusíte obávat díky parkovacím senzorům. Vydat se po Česku můžete, kam jen budete chtít s dálniční známkou v ceně. Ani komfort interiéru nepokulhává. Díky promyšlené kempingové vestavbě VISU uděláte za 10 vteřin z pohodlné postele plnohodnotný pracovní prostor nebo útulné místo na večeři pod střechou. A to není vše!

VISU

Visu je česká firma se sídlem v Jizerských horách vyrábějící kempingové vestavby do dodávek. Spojujícími prvky všech produktů jsou kvalitní zpracování a chytrá řešení. Visu pro své výrobky vybírá vždy ty nejlepší materiály a spolupracuje téměř výhradně s lokálními dodavateli. Hlavním cílem firmy je zpříjemnit cestování všem dobrodruhům a dávat prostor pro spontánní rozhodnutí.

VŠE NA SVÉM MÍSTĚ

Díky výklopným víkům lavic máte neustále přístup ke všemu, co si vezete. Nestane se tak, že celou dovolenou budete hledat důležité vybavení uvízlé pod hromadou jiného nákladu. Obsah 300 litrů úložného prostoru uspokojí i náročnější cestovatele. Úložný systém je tvořen z vpínatelných Tashek, díky kterým se zabalíte v pohodlí domova a do auta je už jen donesete. 

VYSPÍTE SE DO RŮŽOVA

Spací plochu vytvoříte během 10 vteřin. A nejedná se o žádný kompromis, bude se vám spát opravdu dobře. Vestavba v plné šíři vozu a hlavně sendvičové matrace plně nahradí vaši postel doma. Matrace se skládají z 5 cm tuhého molitanu RE 100, který zajišťuje stabilní oporu a ve svrchní části najdete ještě 2 cm měkčího molitanu, pro pohodlné sezení a ležení. Tato kombinace tvoří stabilní a zároveň pohodlnou oporu pro vaše záda.

ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Opravdovou kempovací výhodou je horkovzdušné nezávislé topení. Nemusíte se tedy bát nižších teplot nebo nepříznivého počasí. A když vám třeba zaprší, můžete se schovat dovnitř a vleže či vsedě se kochat krajinou, pracovat nebo hodovat. VISU vás podrží za každého počasí!

HOSTINY V AUTĚ

Kuchyňský modul vám pomůže udržovat stravování na úrovni. Vaření bude hračka! Díky praktické drážce ve výklopném stolku získáte 100% stabilitu pro vařič. Ten je součástí vybavení. Můžete ho samozřejmě vyndat a večeři vykouzlit kdekoliv jinde. 70 cm široká výklopná pracovní plocha je jako stvořená pro krájení nebo příležitostné stolování. V autě najdete i ledničku o objemu 30 litrů, zásuvky, nádobí a barely na 20 litrů vody. I když prší, můžete si jídlo pohodlně sníst u stolku uvnitř.

Toto stylové obydlí na kolech je vyladěno do posledního detailu. Už plánujete dobrodružnou cestu po Česku? Půjčte si na HoppyGo VW Transporter s VISU vestavbou a na hotel si během vaší výpravy ani nevzpomenete!

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU