HoppyGo a SmileCar spojují síly!

Velká novinka! Spojujeme síly s HoppyGo! 🏆💛

Přinášíme vám velkou novinku, o které se samozřejmě dozvídáte jako první! Máme nového partnera na poli carsharingu a je jím HoppyGo, se kterým začínáme spolupracovat za cílem lepšího carharingu a zejména spokojenosti vás, našich zákazníků.

Pro vás, uživatele SmileCar, se zatím nic nemění. Naše aplikace můžete nadále využívat tak, jak jste zvyklí. V přípravě máme ale spoustu vylepšení, která naší službu posunou zase o úroveň výš. Na co se můžete těšit? Pro majitele více poptávek a pro řidiče pak větší výběr vozidel, lepší zkušenost a spoustu dalších novinek, o kterých vás budeme informovat v následujících měsících jako první ze všech!

Kdo stojí za HoppyGo?

Za projektem HoppyGo stojí společnost ŠKODA AUTO DigiLab. Cílem DigiLabu je vyvinout zcela nová řešení mobility pro své zákazníky. Ve ŠKODA AUTO DigiLab se vytváří a rozvíjí nápady, testují se a přetváří v zákaznicky orientované produkty a služby, aby umožnili novou éru mobility již dnes — takovou, ve které je mobilita snadná, bezpečná, efektivnější a pohodlná.
Oficiální tiskovou zprávu naleznete zde:

Tisková zpráva CZE
Press release ENG

Sdílejte tento článek