Tipy pre používateľov

Chcete sa stať carsharingovými profíkov? Tu nájdete všetky tipy a triky, ktoré vám zjednodušia používanie HoppyGo.

Jak v roce 2021 autem
Kristián Krištof

Autom do Chorvátska v roku 2021

Cieľ: Chorvátsko! Ako sa tento rok dostať k Jadranu a úspešne zvládnuť nástrahy obmedzení spojené s covid-19, drahých diaľničných známok či mýtneho za rakúske tunely a chorvátske cesty? Odpoveď na všetky tieto otázky sme si pre vás pripravili v tomto článku.

Číst dále »
Jak autem do Itálie 2021
Kristián Krištof

Autom do Talianska v roku 2021

Náš autosprievodca po Európe pokračuje. Tentokrát sa pozrieme ako sa tento rok dostať do Talianska a úspešne zvládnuť nástrahy obmedzení spojené s covid-19 a drahých diaľničných známok. Odpovedi na všetky tieto otázky sme si pre vás pripravili v tomto článku.

Číst dále »
Josef Vesely

Auto v servise? Objavte 7 výhod záložného auta z HoppyGo

Auto v servise? Nepríjemná udalosť. Obzvlášť, ak si bez neho nesplníte svoje pracovné a rodinné povinnosti. Nebojte sa, vaše auto môžete po dobu opravy plne nahradiť požičaným vozidlom z HoppyGo. Stačí si nainštalovať aplikáciu, vyplniť profil a môžete vyberať záložné auto. Prenájom na HoppyGo má hneď niekoľko výhod. Len sa presvedčte.

Číst dále »
Chcete jazdiť so zľavou až 40 €? Odporuč HoppyGo!
Juraj Andrejka

Zľava na HoppyGo – odporúč kamaráta a získaj 40 €

Vedeli ste, že ako aktívny vodič alebo majiteľ auta máte možnosť získať zľavové vouchery na výpožičky vlastne už iba za to, že nás predstavíte niekomu ďalšiemu? Stačí vo vašom profile kliknúť na položku “Jazdy zadarmo” a poslať váš kód priateľom či známym.

Číst dále »