Tipy na kabriolety

Vítr ve vlasech a pocit svobody. Rádi byste to zažili, ale vlastní kabriolet pořizovat nechcete? Žádný problém! Na HoppyGo si ho můžete půjčit. Překvapte partnerku či partnera, nebo si vyrazte projet jen tak sami. Vybírat můžete z široké škály ikonických kabrioletů. Dnes si tady pár takových představíme.

 

Drsná síla Ameriky

Detroitská dvojice Ford Mustang a Chevrolet Camaro jsou bezesporu nejznámějšími musle cars. V provedení kabrio se skládací střechou si budete moci užít plnými doušky burácivý osmiválec do V o objemu 5 litrů (či 6,2 litru v případě Camara) a nechat se opájet takřka nekonečnou zásobou síly amerických poníků. Obě auta mohou být ale i relaxující a komfortní. Vyberte si z modelů s automatickou převodovkou a užijte si pohodovou jízdu. 

 

Legenda MX-5 alias Mazda Miata

Toto je automobilová ikona. Mazda MX-5 je jako stvořená k čiré radosti z jízdy. Na klikaté okresce si nejvíce užijete koncept lehkého automobilu se zadním náhonem. Výjimečná citlivost vozu podnítí všechny vaše smysly a to všechno v legálních rychlostech.

Na HoppyGo najdete všechny čtyři generace MX-5 od nejstarší NA zvané „mrkačka“ díky vyklápěcím světlům až po nejmodernější iteraci ND.

 

Prémiové cestování ve čtyřech s větrem ve vlasech

Chcete si užít prémiový kabriolet a vyrazit ve čtyřech? Pro tyto případy si na HoppyGo můžete vybrat z trojice BMW 3 řady, Audi A5 či Volva C70. Vynikají skvělými jízdnými vlastnostmi, silnými pohonnými jednotkami a krásně zpracovanými interiéry.

 

Supersportovní cabria

Připadá vám zatím naše nabídka jako slabé kafe? A co takhle známé Porsche 911 Cabrio se sametovým motorem boxer se šesti válci za zadní nápravou a dokonale odladěným podvozkem pro řidiče nadšence. 

Pokud by vás snad ani legendární Carrera neuspokojila, máme ještě alternativu. Představte si zvuk F1 monopostu z minulého desetiletí, výkon atakující 520 koní a omračující zrychlení. To je Audi R8 V10. Na HoppyGo je mimo jiné najdete i otevřenou verzi Spyder.

 

Kabriolet dostupně

Ukázali jsme si malé roadstery, luxusní prémiové kabriolety a dokonce supersporty. Na závěr se pojďme ale také mrknout na cenově příznivější alternativy.

Vyfiltrovali jsme pro vás vozy do 1000 Kč za den. Mezi takto dostupnými vozy najdete menší roadstery BMW Z4, Ford Focus Cabrio, Audi TT či A3, Mini Cooper Cabrio a řadu dalších zajimavých aut. Celkově jich na HoppyGo najdete téměř tři desítky všude po Česku. Nezapomeňte, že pokud pronájem trvá déle než 3 dny, automaticky se uplatňuje dlouhodobá sleva.

Sdílejte tento článek na:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin