prevencni stanice

Chceme, aby převzetí automobilu bylo co nejbezpečnější. Proto jsme zřídili prevenční stanici, ve které vám zdarma vyčistíme vozidlo od virů a bakterií. Stanice je k dispozici všem uživatelům HoppyGo. Předání či vrácení vozu si tak můžete dohodnout přímo na ní.

 

JAK PROBÍHÁ ČISTĚNÍ

Jako první je provedeno čistění interiéru desinfekčními ubrousky za použití rukavic. Zaměříme se zejména na exponovaná místa jako je volant, řadicí páka, kličky dveří a ovládací prvky na přístrojové desce. Tento proces trvá přibližně 7 minut.

Následně je do auta umístěn ozonový generátor. Ten odstraní z klimatizačního systému plísně, viry a bakterie. Je neškodný i pro alergiky a astmatiky. Zároveň zbaví interiér vozu zápachu. Ozon necháme působit 15 minut při zapnuté klimatizaci na vnitřní okruh a při běžícím motoru na volnoběh. Na závěr se vůz nechá vyvětrat. Celá procedura zabere maximálně 30 minut.

KDE STANICI NAJDETE

Dělnická 1565/56
Praha 7 – Holešovice
(na parkovišti centra HAVEX-auto)

REZERVUJTE SI MÍSTO

Prevenční stanice je v provozu ve všední dny od 9.00 do 16:00. Rezervujte si své místo s předstihem u našeho kolegy Ondřeje.
  • ondrej.miklosin@hoppygo.com
  • +420 770 193 235

DOPORUČENÍ PŘED PŘÍJEZDEM

  • Z auta odstraňte všechny otevřené potraviny.
  • Auto by mělo být uvnitř bez prachu a nečistot.
  • Mimo vozidlo noste roušku.

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Jankovcova 1603/47a, 170 00 PRAHA 7
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o