HoppyGo x Keyguru

Předávání klíčů bez nutnosti osobního setkání: představujeme Keyguru boxy

Předávání klíčů bez nutnosti osobního setkání: představujeme Keyguru boxy

Pronajímáte své auto přes HoppyGo? Anebo si vozidla přes HoppyGo půjčujete? A už jste se dostali do situace, kdy jste se s druhou stranou nemohli domluvit na čase předání klíčů?

HoppyGo představuje spolupráci s Keygurupředávání klíčů od vozidla bez nutnosti osobního setkání. Keyguru je síť samoobslužných boxů, které slouží jako bezpečnostní schránka pro krátkodobé uložení cenností. Tyto schránky se nacházejí v kavárnách, restauracích, obchodech nebo hostelech – některé z nich jsou dokonce otevřené non-stop.

Jak předání klíčů pomocí schránky na Keyguru pointu probíhá?

Máte novou rezervaci na půjčení auta a zájem využít předání klíčů na Keyguru pointu? Stačí mezi 9:00 a 21:00 zavolat na zákaznický servis HoppyGo, že chcete klíče předat pomocí samoobslužného boxu ve vybraném termínu. Termín zvolte s dostatečnou rezervou, protože řidiči auta bude přidělen unikátní kód a časové rozmezí, od kdy do kdy si může klíče vyzvednout. Pokud by to nestihl, už se do schránky nedostane. Nezapomeňte také zmínit, v jaký čas chcete klíče do schránky uložit.

Vyberte si Keyguru point, který chcete k předání klíčů využít. Na webu Keyguru najdete bližší informace o partnerských místech a jejich otevíracích dobách. V domluveném čase uložíte klíč od vašeho auta do schránky a máte hotovo. Řidič dostane do e-mailu přístupový kód ke schránce a čas, od kdy do kdy si může klíče od auta vyzvednout. Samoobslužný box můžete využít také k vrácení klíčů – stačí napsat požadavek na zákaznickou podporu HoppyGo, postup je stejný. Za předání klíčů v Keyguru pointu nic neplatíte. Naše spolupráce s Keyguru vám navíc přinese větší flexibilitu při půjčování auta – majitel auta i řidič na sobě mohou být naprosto časově nezávislí. 

Dosavadní způsob předání auta se kromě zefektivnění postupu při předání klíčů změní i v tom, že povinnost nafotit auto přechází na řidiče.  Po vyjmutí klíčů z boxu a po příchodu k automobilu jej nafoťte do aplikace a pořiďte jednu fotku navíc, kde vyfotíte poslední 4 číslice občanského průkazu. Následně informujte majitele vozu, že je vůz nafocen a jakmile potvrdí v aplikaci předání, můžete vyrazit na cestu.
V současné době má HoppyGo k dispozici následující Keyguru pointy:
Síť Keyguru se neustále rozšiřuje. Nenašli jste poblíž svého bydliště Keyguru point? Pokud máte o tento způsob předávání klíčů zájem ve vašem okolí, napište zákaznické podpoře HoppyGo a po zvážení může být další box nainstalován i ve Vaší ulici.

Výhody Keyguru

Výhody pro majitele vozidel

  • můžete přijmout rezervace i v časech, kdy se vám nehodí setkání s majitelem kvůli  předání klíčů
  • získáte časovou nezávislost při předání klíčů
  • nemusíte čekat na řidiče, když se zdrží
  • bezkontaktní a bezpečné předání klíčů od vašeho auta

Výhody pro řidiče

  • můžete si zvolit čas vyzvednutí klíčů v brzkých ranních nebo naopak pozdních hodinách
  • lze zvolit delší časové rozmezí předání, pokud potřebujete zůstat časově flexibilní
  • nemusíte mít stres, když se trochu opozdíte
  • nemusíte se časově synchronizovat s řidičem a měnit si kvůli tomu program
 

Co dělat, když,..

Kontaktujte zákaznický servis HoppyGo, pokusíme se to zařídit.
Vše zvládneme! Do hodiny můžete uložit klíče do boxu, stačí si vybrat lokalitu a kontaktovat zákaznický servis HoppyGo.
Otevírací doba všech partnerských míst je uvedená na webu Keyguru.

Kontaktujte Helpdesk Keyguru, který se postará o to, aby předání klíčů proběhlo bez problémů.

Možnost využití Keyguru sítě bude pro zákazníky HoppyGo spuštěna od 20.7.2020.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU