Pohodlné spaní v autě s matrací na míru

Máte rádi cestování na divoko? Check-in a check-out nejsou vaše nejoblíbenější termíny? Chcete prostě zakotvit tam, kde se vám zrovna líbí, ale obytná dodávka vám nevyhovuje? Tak to potom nastražte uši, zvěstujeme vám totiž skvělé zprávy! HoppyGo totiž spojilo síly s českým výrobcem matrací na míru do auta Anny Carmat.

My v HoppyGo milujeme výlety do přírody a kempování na divoko! Pokud jste chtěli spojit tento styl cestování a dopravu, dosud se nabízela jediná snadná odpověď – obytná dodávka. Obytňáky totiž skvěle kombinují absolutní flexibilitu s velkým komfortem. Je to také zpravidla zásadně levnější než spaní v hotelech. 

 

Už nějakou dobu na platformě půjčujeme náš Volkswagen Transporter s vestavbou Visu, který je opravdu super na výlety, bez ohledu na počasí. V naší nabídce najdete i celou řadu dalších super camperů, které jsou ideální pro ty, kteří chtějí okusit #vanlife.

Previous
Next

Ale co když se vám tento nápad také líbí, dodávka ale není z nějakého důvodu přesně to, co byste si představovali? Spát v kufru nebo na sedadlech osobního auta vždycky šlo, postrádá to však veškerý komfort. Po sklopení zadních sedadel je typicky mezi kufrem a kabinou schodek. Pohodlně se vyspat je tedy takřka nemožné a pokud se vám povede usnout třeba na karimatce, schodek se během noci nebo následující den připomene bolestí zad. Spaní na sedadlech není o moc lepší. Není ale třeba věšet hlavu, s odpovědí přichází plzeňská firma – Anny Carmat.

Škoda Octavia s matrací Anny Carmat

Anny Carmat vyrábí matrace na míru, které přesně padnou mezi konec kufru a přední sedadla. Díky tuhé základně a vzpěrám se tak dá vytvořit plnohodnotné spaní pro dva. Vše je možné složit za pár minut a úhledně uložit do cestovní tašky. V případě, že by v autě spal jenom jeden, je také možné polovinu matrace složit a na její místo uložit například jízdní kolo, výbavu na túru či cokoliv dalšího. Oproti obytnému vozu je tento přístup nesrovnatelně levnější a díky modulární platformě matrací je možné během několika momentů změnit vůz zpět na klasický osobák.

Jaromír z Anny Carmat si vzal na paškál naši Octavii a dopřál ji jednu ze svých skvělých matrací. Po sklopení sedaček a rozložení postele se tu bez problémů vyspí dva cestovatelé. Pod matrace se dá schovat další kempingové vybavení. Nemusíte také řešit počasí – na rozdíl od stanu tady mokrá plachta ke srolování ráno opravdu nehrozí.

Na nic nečekejte, mrkněte na naši Octavii s „lůžkovou úpravou“ a vyrazte někam na výlet. Můžete mrknout na náš web #dovolenadoma, kde jsme vybrali tipy na ty nejkrásnější místa v české kotlině.

Na odkazu pod tímto textem si také můžete přečíst o kempování na divoko v České Republice a perfektně se tak připravit na další dobrodružství.


Sledujte nás na Instagramu