Vyrazte na dovolenou v těchto 6 obytných vozech!​

Auto jako dům: Vyrazte na dovolenou v těchto 6 obytných vozech!

Proč trávit letošní dovolenou jen na jednom místě? Půjčte si obytný vůz a vyrazte na cesty stylově. V nabídce HoppyGo si přijdou na své jak romantici, tak vášniví cestovatelé. Dovolená na čtyřech kolech může začít!

1. Pro romantické duše

Ústí nad Labem

Na první pohled může tento Mercedes Sprinter vypadat jako obyčejná dodávka, ale zdání klame. Ukrývá totiž přestavbu na obytný vůz, díky které můžete bez obav vyrazit na cestu. Ve velkorysé výbavě najdete dokonce i hamaku, takže polední siestu můžete trávit třeba pod korunami stromů.

2. Bez kompromisů

Praha

Plné kempy? S obytnou přestavbou VISU tenhle problém řešit nemusíte. Uvnitř budete mít maximální pohodlí, ať už bude venku třicet ve stínu nebo pršet. Vybavená kuchyň včetně lednice a postel přes celou šířku vozu změní vaše představy o kempování! Nespornou výhodou této vestavby jsou i našité závěsy jako stínidla proti Slunci.

3. Letní klasika

Praha

Obytný vůz s mrazákem, WC i kávovarem? Fiat Ducato obsahuje tolik praktických vychytávek, že se z něj možná po dovolené nebudete chtít vracet zpátky. Tohle je totiž opravdu byt na kolech!

4. Pro dobrodruhy

Cerekvička-Rosice

Volkswagen California je naprosto ideální společník na dobrodružné výpravy do přírody. Díky držáku na čtyři kola s ním můžete vyrazit prozkoumávat krásy české krajiny a když vás omrzí spaní uvnitř, ustelete si třeba pod širákem.

5. Tři v jednom

Praha

Pokud ještě nevíte, jakým stylem budete cestovat a chcete si nechat dveře otevřené, Dodge Grand Caravan nabízí několik variant cestování. Buďto můžete cestovat s plně rozloženou postelí nebo můžete postel složit a využít tak 4 místa k sezení. Případně můžete postel kompletně vyjmout a využít všech 7 míst. Mimo postele s peřinami auto disponuje nádobou na 12l vody, plynovým vařičem, elektrickou lednicí či stolkem.

6. Komfort domova na čtyřech kolech

Brno

To pravé pro komfortní kempování! Díky širokému lůžku, plynovému vařiči a tekoucí vodě můžete procestovat celou Českou republiku, aniž byste se museli vzdát pohodlí spojeného s vaším domovem. Dodávka opět nabízí dvě varianty výpůjčky – s kempingovou vestavbou, nebo s prostorem až pro 9 osob.

 Máte vybraný vůz, ale nevíte si rady s destinací?

Inspirujte se naším HoppyGo přehledem 400+ tipů na skvělé destinace v Česku!

Zapomeňte na složité plánování letní dovolené a zdlouhavé vyhledávání míst, která by mohla stát za návštěvu. To jsme totiž udělali za Vás. Vyberte si pouze jaký typ výletu Vás zajímá,  zda pojedete ve dvou, s rodinou či s domácím mazlíčkem, a tipy na místa k vidění, kde se ubytovat a kde jíst už můžete nechat na nás.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU