Radíme majitelům HoppyGo: Jak mít více poptávek

Máte málo poptávek? Podívejte se na zoubek profilu vašeho vozu!

Často se nás ptáte jak je možné, že i když máte vůz v naší databázi delší dobu, poptávky stále nechodí a nebo jich je výrazně méně, než byste si představovali. Jde s tím vůbec něco udělat? Jasně! Stačí dát dohromady profil vašeho vozu a dodržovat pár jednoduchých pravidel.

  1. Udělejte hezké fotky ve vysokém rozlišení. Řidiči totiž často vybírají vůz podle vzhledu. A co si budeme povídat, s tmavou rozmazanou fotografií špinavého vozu nikoho příliš neokouzlíte.
  2. Snižte cenu a sbírejte hodnocení. Čím více pozitivních hodnocení váš vůz získá, tím výše se bude umisťovat ve vyhledávání v naší databázi. Šance na poptávku se tak zvýší až o 70 %. Jakmile nasbíráte dostatek hodnocení, cenu můžete klidně zase o něco zvednout.
  3. Pravidelně aktualizujte kalendář a neodmítejte poptávky. S každou odmítnutou poptávkou vás totiž náš systém vyhodnotí jako méně spolehlivého uživatele a ve vyhledávání vás potom bude umisťovat na spodní příčky.
  4. Reagujte rychle. Čím delší totiž bude vaše reakční doba na poptávky, tím hlouběji se propadnete ve vyhledávání a postupně vám poptávky přestanou chodit úplně. A to je přeci škoda 🙂 Pomoct si můžete třeba službou Instant booking. Díky ní se budou poptávky schvalovat automaticky.
  5. Dejte řidičům co nejvíce informací. V aplikaci, ať už webové a nebo mobilní, máte možnost vyplnit a následně upravovat profil vašeho vozu. Čím více informací o něm uvedete, tím větší máte šanci, že právě váš vůz zaujme řidiče.
  6. Umístěte vůz do velkého města a nebo alespoň nabídněte jeho přistavení. Naši řidiči totiž často vyhledávají podle lokace a snadno se tak může stát, že se jim váš vůz (parkující ve vesničce pár kilometrů od města), vůbec neukáže.

Máte na nás otázku? Napište nám na e-mail info@hoppygo.com anebo zavolejte na infolinku na čísle +420 210 311 769.

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o