Radíme majitelům HoppyGo: Jak mít více poptávek

Máte málo poptávek? Podívejte se na zoubek profilu vašeho vozu!

Máte málo poptávek? Podívejte se na zoubek profilu vašeho vozu!

Často se nás ptáte jak je možné, že i když máte vůz v naší databázi delší dobu, poptávky stále nechodí a nebo jich je výrazně méně, než byste si představovali. Jde s tím vůbec něco udělat? Jasně! Stačí dát dohromady profil vašeho vozu a dodržovat pár jednoduchých pravidel.

  1. Udělejte hezké fotky ve vysokém rozlišení. Řidiči totiž často vybírají vůz podle vzhledu. A co si budeme povídat, s tmavou rozmazanou fotografií špinavého vozu nikoho příliš neokouzlíte.
  2. Snižte cenu a sbírejte hodnocení. Čím více pozitivních hodnocení váš vůz získá, tím výše se bude umisťovat ve vyhledávání v naší databázi. Šance na poptávku se tak zvýší až o 70 %. Jakmile nasbíráte dostatek hodnocení, cenu můžete klidně zase o něco zvednout.
  3. Pravidelně aktualizujte kalendář a neodmítejte poptávky. S každou odmítnutou poptávkou vás totiž náš systém vyhodnotí jako méně spolehlivého uživatele a ve vyhledávání vás potom bude umisťovat na spodní příčky.
  4. Reagujte rychle. Čím delší totiž bude vaše reakční doba na poptávky, tím hlouběji se propadnete ve vyhledávání a postupně vám poptávky přestanou chodit úplně. A to je přeci škoda 🙂 Pomoct si můžete třeba službou Instant booking. Díky ní se budou poptávky schvalovat automaticky.
  5. Dejte řidičům co nejvíce informací. V aplikaci, ať už webové a nebo mobilní, máte možnost vyplnit a následně upravovat profil vašeho vozu. Čím více informací o něm uvedete, tím větší máte šanci, že právě váš vůz zaujme řidiče.
  6. Umístěte vůz do velkého města a nebo alespoň nabídněte jeho přistavení. Naši řidiči totiž často vyhledávají podle lokace a snadno se tak může stát, že se jim váš vůz (parkující ve vesničce pár kilometrů od města), vůbec neukáže.

Máte na nás otázku? Napište nám na e-mail info@hoppygo.com anebo zavolejte na infolinku na čísle +420 210 311 769.

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o