instant booking

HoppyGo vysvětluje: Instant booking

Často se nás ptáte, copak se skrývá pod štítkem Instant booking, kterým je označeno čím dál více aut v naší aplikaci. Dnes bychom vám tedy rádi více představili tuto funkci. Představte si klasickou situaci, je středa a vy byste si rádi v pátek vypůjčili vůz na víkend případně sháníte dodávku na stěhování? Máte obavu, ža majitel nepřijme včas poptávku a nebo že zjistíte, že vůz vlastně není na daný termín k dispozici? Od toho máme Instant booking.  

Co tato vychytávka znamená pro řidiče:

Díky funkci Instant booking je  rezervace vozu rychlejší a hlavně jednodušší. V podstatě se jedná o automatické potvrzení rezervace vozu, kde odpadne celý proces poptávky a strach z toho, že vám majitel poptávku nepotvrdí včas. U vozů označených štítkem Instant booking stačí vozidlo poptat a pokud jako řidič splníte určité podmínky, systém poptávku sám rovnou potvrdí a převede do stavu závazné rezervace. Nabídka vozidel se štítkem Instant booking  zahrnuje nejen praktické hatchbacky, dodávky vhodné ke stěhování ale i fešácké kabriolety a sportovní vozy, se kterými si užijete víkendové výlety.

A jaké jsou podmínky pro řidiče, aby mohli využít této vychytávky?

Musíte mít za sebou alespoň jednu úspěšnou a uhrazenou výpůjčku přes naší aplikaci a hodnocení vás jako řidiče nesmí být nižší než 4 hvězdičky. To je celé 🙂

A co přináší Instant booking pro majitele vozů?

Jako majitel vozu máte svobodně na výběr, zda chcete této funkce využívat či nikoliv. Mezi její nesporné výhody patří zatraktivnění vašeho vozu mezi poptávajícími. A jak na to? Jednoduše tuto funkci lze zapnout nebo vypnout v detailu vozidla na kartě „Kalendář“. Systém potom bude sám vyhodnocovat, zda byla splněna na straně řidiče všechna kritéria a podle toho mu nabídne buď odeslat poptávku klasickým způsobem a nebo rovnou rezervovat přes Instant booking.  Podmínky pro výpůjčku jsou následující: poptávka na vůz nesmí proběhnout méně než 24 hodin před plánovanou zápůjčkou, termín předávky může být uveden nejdříve v 8:00 a nejpozději ve 20:00.

Pokud máte jakékoli dotazy napište nám e-mail nebo nám zavolejte na zákaznickou linku na čísle +420 220 311 769.

Sdílejte tento článek