uvodni_foto_clanek-2

Rezervujte si vůz rychleji a jednodušeji. Představte si klasickou situaci je středa a vy byste si rádi v pátek vypůjčili vůz na víkend, případně sháníte dodávku na stěhování. Máte obavu, že majitel nepřijme včas poptávku, nebo zjistíte, že vůz vlastně není na daný termín k dispozici. Tuto situaci vyřeší Okamžité potvrzení.

Co tato vychytávka znamená pro řidiče?

U vozů označených štítkem Okamžité potvrzení stačí vozidlo poptat a pokud jako řidič splníte určité podmínky, systém poptávku sám rovnou potvrdí a převede do stavu závazné rezervace. Toto automatické potvrzení celý proces výrazně zrychlí. Nabídka vozidel se štítkem Okamžité potvrzení zahrnuje nejen praktické hatchbacky, dodávky vhodné ke stěhování, ale i stylové kabriolety a sportovní vozy, se kterými si užijete víkendové výlety.

Je to jednoduché

Musíte mít za sebou alespoň jednu úspěšnou a uhrazenou výpůjčku přes naši aplikaci a hodnocení vás jako řidiče nesmí být nižší než 4 hvězdičky. To je celé!

A co přináší Okamžité potvrzení pro majitele vozů?

Jako majitel vozu si můžete samozřejmě vybrat, zda tuto funkci chcete využívat. Jednoduše ji zapnete, nebo vypnete v detailu vozidla na kartě Kalendář. Systém potom bude sám vyhodnocovat, zda byla splněna na straně řidiče všechna kritéria a podle toho mu nabídne buď odeslat poptávku klasickým způsobem, nebo rovnou rezervovat přes Okamžité potvrzení.  Můžete tak výrazně ušetřit čas. Nebojte se však, že by vám rychlost výpůjčky překazila plány. Poptávka na vůz nesmí proběhnout méně než 24 hodin před plánovanou zápůjčkou a termín předávky může být uveden nejdříve v 8:00 a nejpozději ve 20:00.

Pokud máte jakékoli dotazy napište nám e-mail nebo nám zavolejte na zákaznickou linku na čísle +420 220 311 769.

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o