kolobezky

Je to tak, ani my v HoppyGo jsme nedokázali odolat koloběžkovému boomu, který na nás vyskakuje ze všech stran. Jen tedy v jiných barvách. Vybrali jsme jednoho z dealerů ŠKODA Auto zařazených do programu HoppyGo Business, půjčili jsme si od Leo Expressu (zatím) 3 elektrické koloběžky a postarali se tak o to, aby váš zážitek z výletu nekončil jen za volantem vozu. A co že tedy nově nabízíme?

Autem na výlet s koloběžkou? Proč ne!

Tři vozy, tři elektrické koloběžky. A to je teprve začátek. Počínaje dnešním dnem si můžete přes naši aplikaci půjčit takřka nový vůz, vybavený elektrickými koloběžkami CitiBug 2S. Půjčit si můžete k jednomu vozu jednu nebo dvě koloběžky. Jediné, co pro to musíte udělat, je najít pomocí filtru “Auto s koloběžkou” dostupné vozy a přes chat v aplikaci zjistit, zda jsou koloběžky k dispozici anebo byl někdo rychlejší než vy a už s nimi vyrazil na výlet. A když bude o auta s koloběžkami zájem, přidáme samozřejmě další.

ŠKODA KODIAQ 2.0 TDI 110 kW Style 4×4 DS

ŠKODA SUPERB 2.0 TDI 140kW 4×4 Style Combi DSG

ŠKODA SUPERB 2.0 TDI 140kW L&K DSG

Jaké koloběžky si můžete půjčit?

K dispozici máme zatím tři kousky elektrických koloběžek. S maximální rychlostí 22 km/h jsou vhodné pro pro ženy, muže a dokonce i děti. Jen pozor, maximální nosnost mají 100 kg. Ačkoliv výrobce udává u modelu CitiBug 2S z řady JDBUG dojezd až 20 km, skutečnost se může lišit. Závisí totiž na váze řidiče, opotřebovanosti baterií i terénu, ve kterém se budete pohybovat.

Specifikace koloběžek:

  • motor s nábojovým pohonem – brushless
  • elektronická brzda E.A.B, zadní brzda STEP2STOP
  • hmotnost 12,5 kg
  • nosnost 100 kg
  • maximální rychlost 22 km/h
  • maximální dojezd 20 km
  • kapacita lithiové baterie 4,4 Ah
  • výkon 350W

Rychlost koloběžky se ovládá na řidítkách. Brzda předního kola E.A.B. (Electronic Assist Brake System) se ovládá páčkou na řidítkách a zajišťuje plnou kontrolu i plynulý průběh brzdění. Druhá brzda STEP2STOP je ukryta v zadním blatníku.

Máte dotaz nebo si nevíte rady s výpůjčkou? Napište nám na e-mail info@hoppygo.com nebo zavolejte na naši zákaznickou linku na čísle +420 220 311 768.

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o