Dostajesz mało zapytań? Ulepsz profil auta

Nie otrzymujesz wielu zapytań o wynajem? Zajrzyj do profilu swojego samochodu! Wystarczy, że dostosujesz go zgodnie z naszymi wskazówkami i będziesz przestrzegać kilku prostych zasad.

1. LEPSZE ZDJĘCIA

Dobre zdjęcia przykuwają uwagę! Użytkownicy często wybierają samochód na podstawie jego wyglądu. I spójrzmy prawdzie w oczy – nikogo nie oczarujesz niewyraźnym zdjęciem brudnego auta. Więc zadbaj o zdjęcia! Umyj auto, włącz światła i upewnij się, że nic nie rozprasza uwagi w tle kadru. Przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowe instrukcje, jak najlepiej sfotografować swój samochód.

Previous slide
Next slide

2. OBNIŻ CENĘ

Być może stawka za wynajem jest zbyt wysoka. Poszukaj podobnych samochodów na platformie HoppyGo, porównaj i odpowiednio dostosuj cenę. Pomyśl też o opłatach za dodatkowy przebieg ponad dzienny limit. Może Twój samochód świetnie nadaje się do podróżowania, ale zbyt wysoka stawka za dodatkowe kilometry zniechęca użytkownika?

3. ZBIERAJ OCENY

Im więcej pozytywnych recenzji otrzyma Twój samochód, tym wyżej będzie pozycjonowany w naszej wyszukiwarce. Dzięki temu szansa na rezerwację może wzrosnąć nawet o 70%! Reaguj na zapytania użytkowników tak szybko, jak to możliwe i postaraj się, aby przekazanie auta zawsze przebiegało bezproblemowo, a samochód był zgodny z opisem.

4. REGULARNIE AKTUALIZUJ KALENDARZ DOSTĘPNOŚCI I NIE ODRZUCAJ ZAPYTAŃ

Z każdym odrzuconym zapytaniem lub anulowaną rezerwacją nasz system oceni Cię jako mniej wiarygodnego użytkownika i w konsekwencji umieści Twoje auto niżej w wynikach wyszukiwania. Dlatego zalecamy regularnie aktualizować kalendarz dostępności auta w naszej aplikacji i zaznaczać dni, w których samochód nie jest dostępny.

5. REAGUJ SZYBKO

Im dłuższy będzie Twój czas reakcji na zapytanie o wynajem, tym niżej spadnie Twoje samochód w wynikach wyszukiwania, co może prowadzić do zmniejszenia liczby zapytań. Jeśli nie zawsze możesz szybko zareagować, warto wypróbować funkcję szybkiej rezerwacji (tzw. instant booking). Dzięki temu zapytania od użytkowników HoppyGo spełniających określone wymagania (przynajmniej jeden ukończony przejazd i ocena na poziomie minimum czterech gwiazdek), będą zatwierdzane automatycznie.

6. JAK NAJWIĘCEJ INFORMACJI

W aplikacji HoppyGo na stronie internetowej lub w wersji mobilnej możesz uzupełnić, a następnie edytować profil auta. Im więcej umieścisz w nim szczegółowych informacji, tym większa szansa, że Twój pojazd skutecznie przyciągnie uwagę wypożyczającego. Czy Twój samochód ma jakieś dodatkowe wyposażenie? Czy zgadzasz się na podróże z czworonogiem? Pamiętaj, aby zaznaczyć te informacje w profilu.

7. WYBIERZ LEPSZĄ LOKALIZACJĘ AUTA

Albo przynajmniej zaoferuj jego podstawienie. Nasi użytkownicy często wyszukują samochody według lokalizacji i może się zdarzyć, że Twój pojazd zaparkowany np. w mało uczęszczanym lub słabo skomunikowanym punkcie miasta, w ogóle nie pojawi się w wynikach wyszukiwania.

POMOŻEMY CI

Nie wiesz jak dobrze uzupełnić profil auta? Skontaktuj się z naszym menadżerem floty Pawłem pod numerem +48 784 360 001 lub napisz na kontakt@hoppygo.com.

Udostępnij ten wpis