Využijte naši dezinfekční stanici

Chceme, aby převzetí automobilu bylo co nejbezpečnější. Proto jsme zřídili dezinfekční stanici, ve které vám zdarma vyčistíme vozidlo od virů a bakterií. Stanice je k dispozici všem uživatelům HoppyGo. Předání či vrácení vozu si tak můžete dohodnout přímo na ní.

 

JAK PROBÍHÁ ČISTĚNÍ

Jako první je provedeno čistění interiéru desinfekčními ubrousky za použití rukavic. Zaměříme se zejména na exponovaná místa jako je volant, řadicí páka, kličky dveří a ovládací prvky na přístrojové desce.

Následně je do auta umístěn ozonový generátor. Ten odstraní z klimatizačního systému plísně, viry a bakterie. Je neškodný i pro alergiky a astmatiky. Zároveň zbaví interiér vozu zápachu. Ozon necháme působit 15 minut při zapnuté klimatizaci na vnitřní okruh a při běžícím motoru na volnoběh. Na závěr se vůz nechá vyvětrat. Celá procedura zabere maximálně 30 minut.

KDO SI MŮŽE NECHAT PREVENTIVNĚ VYČISTIT AUTOMOBIL?

Prevenční stanice HoppyGo je určena pro všechny naše uživatele, kteří i v této době potřebují využít našich služeb. Snažíme se tak pomoci tomu, aby se aktuální situace v České republice zlepšila co nejdříve.

KDE STANICI NAJDETE

Dělnická 1565/56
Praha 7 – Holešovice
(na parkovišti centra HAVEX-auto)

REZERVUJTE SI MÍSTO

Prevenční stanice je v provozu ve všední dny od 9.00 do 16:00. Rezervujte si své místo s předstihem u našeho kolegy Ondřeje.

DOPORUČENÍ PŘED PŘÍJEZDEM