Auto měsíce ledna: Mercedes Vito pro 8 lyžařů

AUTO MĚSÍCE PROSINCE? Mercedes VITO pro 8 lyžařů!

Rosničky slibují na leden ochlazení a tak se dá čekat, že s klesajícími teplotami bude na horách přibývat sníh. Tentokrát jsme se proto rozhodli vyjímečně nesahat po řidičsky zajímavém vozu, ale šli jsme cestou plně praktickou. Co všechno potřebujete, když chcete vyrazit na hory s partou přátel či rodinou? Krom výbavy na kopec ideálně i vůz, do kterého se pohodlně naskládáte i s celou bagáží. A tím je právě lednové auto měsíce, Mercedes Vito.

Jestli potřebujete vůz pro větší skupinu osob a navíc si nejste za volantem větších aut jistí, právě tenhle kousek pro vás bude naprosto ideální. Pojme až 8 lidí, má k dispozici velký zavazadlový prostor a navíc je vybaven spoustou šikovných pomocníků. Hodit se vám bude automatická převodovka, která vám zjednoduší rozjíždění do zasněžených kopců. Oceníte určitě i parkovací senzory vpředu a vzadu, možnost dobíjení dvou mobilních telefonům, MP3 přehrávač s USB portem či přehrávání hudby z mobilního telefonu přes bluetooth. 

DETAIL VÝPŮJČKY

Cena za den: 1 747 Kč vč. pojištění

Minimální doba výpůjčky: bez omezení

Cena za nadlimitní kilometr: 8 Kč/km

Místo vyzvednutí: Štefkova 1, Praha 6

Nevíte si rady s výpůjčkou? Kontaktujte nás na e-mailu anebo zavolejte na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 220 311 769. Naše zákaznické oddělení je vám k dispozici každý den od 9:00 do 21:00.

Sdílejte tento článek