Auto měsíce prosince: Jeep Wrangler

AUTO MĚSÍCE PROSINCE? Jeep Wrangler za 3 500 Kč!

Auto měsíce prosince jsme nemuseli vybírat dlouho. Co jiného totiž zvolit na zimu, než jeden z posledních opravdových offroadů? Tentokrát nám do hledáčku padl Jeep Wrangler, který je ve světě polních cest a těžkých terénů jako doma! Ať už se rozhodnete vyzkoušet jeho schopnosti v terénu a nebo jen chcete vyrazit třeba na hory a mít téměř stoprocentní jistotu, že vás nepřakvapí sněhové závěje, s tímhle krasavcem vedle rozhodně nesáhnete.

Jeep Wrangler patří mezi offroady k naprostým klasikám. A aby ne. Je totiž přímým následníkem jeepů z 2. světové války a navíc, na rozdíl od většiny dnešních „offroadů“, opravdu funguje. S automatickou převodovkou, motorem o velikosti 3.6 l a všemi čtyřmi poháněnými koly nabízí spoustu zábavy za volantem zejména pro ty, kteří si spíše než na rychlou dopřednou jízdu potrpí na zábavu v kopcích a polích.

 Jen pozor, abyste nepodcenili vaše síly. Jakkoliv je Wrangler schopným offroadem, složité terény vyžadují značné řidičské schopnosti a zkušenosti. A přivolání traktoru naše pojistka nezahrnuje :-)

DETAIL VÝPŮJČKY

Cena za den: 3 500 Kč

Minimální doba výpůjčky: bez omezení

Cena za nadlimitní kilometr: 5 Kč/km

Místo vyzvednutí: Černokostelecká 2110/20, Říčany

Nevíte si rady s výpůjčkou? Kontaktujte nás na e-mailu anebo zavolejte na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 220 311 769. Naše zákaznické oddělení je vám k dispozici každý den od 9:00 do 21:00.

Sdílejte tento článek