HG_auto_mesice_Camaro_blog_1

AUTO MĚSÍCE LISTOPADU? Rudý Chevrolet Camaro za 2 490 Kč!

Tentokrát jsme si dali s představením Auta měsíce trochu na čas. I nám se totiž stává, že někdy věci nevyjdou tak, jak si představujeme. I přes veškeré peripetie jsme ale zapojili naše pátrací schopnosti a našli pro vás další zajímavý vůz, který rozhodně stojí za vyzkoušení!

Na listopad jsme jako auto měsíce vybrali Chevrolet Camaro s pohonem zadních kol a šestiválcem pod kapotou, který slibuje spoustu zábavy za volantem!

“Malé zvířátko, které požírá Mustangy”. Takhle bylo jméno Camaro vysvětleno. A vypovídá perfektně. Tenhle kousek byl vyroben v roce 2010 a spadá tedy do páté generace, která měla designem odkazovat na úplně první generaci Camara z 60. let. A jakmile se dostala na americký trh, začala v prodejích válcovat legendy jako Ford Mustang nebo Dodge Challenger.

Tenhle klasický americký pony car teď můžete po okreskách prohnat i vy! Stačí se stát registrovaným uživatelem aplikace HoppyGo a doufat, že ještě zbyl nějaký ten termín. Tak dlouho neváhejte 🙂

DETAIL VÝPŮJČKY

Cena za den: 2 490 Kč

Minimální doba výpůjčky: bez omezení

Cena za nadlimitní kilometr: 3 Kč/km

Místo vyzvednutí: Sedmidomky 459/8, Praha 101 00

Nevíte si rady s výpůjčkou? Kontaktujte nás na e-mailu anebo zavolejte na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 220 311 769. Naše zákaznické oddělení je vám k dispozici každý den od 9:00 do 21:00.

Sdílejte tento článek