Auto měsíce dubna: Obytný Fiat Ducato Multijet

Auto měsíce dubna: Fiat Ducato Multijet

Jaro je tu, první hezké dny jsou za námi a je čas začít pomalu plánovat letní dovolenou. Pokud nejste fanoušky přespávání ve stanu, ale nechcete být ani vázaní na jeden hotelový pokoj. Máme pro vás skvělou alternativu. Obytňák, který vám umožní cestovat v pohodlí. A to doslova 🙂

Detail pronájmu vozu

 

Cena za den: 2 185 Kč vč. pojištění

Minimální doba pronájmu vozu: bez omezení

Cena za nadlimitní kilometr: 5 Kč/km

Místo vyzvednutí: Klecanská 374, Zdiby

Tenhle obytňák má všechno, co k pohodlnému cestování můžete potřebovat. Plně vybavenou kuchyň, peřiny a polštáře včetně ložního prádla, nezávislé topené, sprchu, toaletu, televizi, klimatizovanou kabinu vozu, markýzu, čtyři židle a stůl k venkovnímu posezení, plynový gril, nosič na kola i střešní nosič a rakev pro případ, že by vám úložný prostor nestačil. Majitel vozu má vlastní pojištění od UNIQUA s 5% spoluúčastí a vyžaduje vratnou kauci 5000 Kč.

Nevíte si rady s pronájmem vozu? Kontaktujte nás na e-mailu anebo zavolejte na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 220 311 769. Naše zákaznické oddělení je vám k dispozici každý den od 9:00 do 21:00.

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o