HG_auto_mesice_unor_1009x666

Auto měsíce března: Škoda Octavia RS

Jaro je cítit nejen ve vzduchu, ale i na silnici. Ptáte se, jaké auto měsíce pro vás máme připraveno tentokrát? V autotestech byla hodnocena jako dravá, a přesto komfortní a praktická, chválena za silný a přitom né tolik hladový motor. Už vám svítá kom je řeč?  No přeci o trojkové Rychlé a Sportovní Škodě Octavii. A protože se vše brzy zazelená, máme pro vás připravenou Octaviii stylovou, fešácky zelenou, kterou oslníte nejen na den sv. Patrika. Může být vaše za 1099 Kč na den a to včetně pojištění. 

Detail pronájmu vozu

 

Cena za den: 1099 Kč vč. pojištění

Minimální doba pronájmu vozu: bez omezení

Cena za nadlimitní kilometr: 5 Kč/km

Místo vyzvednutí: Národní obrany 824/35, Praha 6

Námi vybraný model Škody Octavie RS na vás čeká v nejvyšší výbavě s manuální převodovkou, benzinovým dvoulitrovým motorem a výkonem 169 kW (230 koní). Jako příjemný bonus disponuje dálniční známkou a možností vzít ji na výlet do zahraničí (třeba na nákupy do Drážďan). Věřte nám, že se za vámi budou kolemjdoucí ohlížet, protože dle průzkumů je právě toto auto snem každého pravověrného škodovkáře. Celkové hodnocení jízdního zážitku ale necháváme na vás. Tak si pospěšte, ať vám neujede.

Nevíte si rady s pronájmem vozu? Kontaktujte nás na e-mailu anebo zavolejte na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 220 311 769. Naše zákaznické oddělení je vám k dispozici každý den od 9:00 do 21:00.

Sdílejte tento článek