HG_auto_mesice_leden_1009x666_bez

AUTA MĚSÍCE ÚNORA? eGolf v Praze, Ford Tourneo Custom v Ostravě a Renault Captur v Brně!

eÚnor bílý, pole sílí. A bohatší je i naše nabídka automobilů. A protože se snažíme reagovat na vaše přání jak nejlépe umíme, tento měsíc jsme pro vás připravili ne jedno, ani dvě, ale rovnou tři auta měsíce. Každé z nich z jiného koutu republiky. Prahu zastupuje eGolf, který potěší nejen fanoušky elektromobility, ale také možností parkování kdekoliv po Praze zdarma vzhledem k faktu, že elektroauta a hybridy smějí na modré zóny kde se jim zachce :). Renault Captur je naším brněnským koněm. Poctivý francouzský elegán, co vás odveze na dovolenou na jarní prázdniny. Pro “ostravaky” jsme z našeho portfolia vybrali prostorný a elegantní Ford Tourneo Custom. 

Volkswagen eGolf v Praze

Jsme moc rádi, že mezi našimi vozy můžeme přivítat další elektromobil. Tentokrát je to EGolf s motorem o výkonu 100kW, který je silnější oproti předchozí generaci a zároveň vás na jedno nabití doveze dál. Kombinovaná jízda po městě a okreskách s lehčí nohou “na plynu” vám nabídne dojezd zhruba 240 – 250 kilometrů. V Praze s ním zaparkujete prakticky kdekoliv, protože se kamarádí s modrými zónami. V případě, že vám bude docházet šťáva, využijte jednu z  rychlodobíjecích stanic ČEZ nebo PRE. Jejich mapu naleznete zde. U eGolfu trvá dobití téměř prázdného akumulátoru lehce přes hodinu. Doporučujeme ho vracet nabitý na 80% kapacity baterie.

DETAIL VÝPŮJČKY

Cena za den: 1 499 Kč vč. pojištění

Minimální doba výpůjčky: bez omezení

Cena za nadlimitní kilometr: 8 Kč/km

Místo vyzvednutí: Jankovcova 1603/47a, Praha 7

Reanult Captur v Brně

Malý crossover, který mile překvapil svými jízdními vlastnostmi nejednoho motoristického novináře, si vybojoval svoje místo na slunci i u nás. Na lyžovačku s celou rodinou to sice nebude, dva snowboarďáci či milovníci sáňkování ho ale jistě využíjí. Vhodný je do městského provozu, díky vyššímu podvozku by si ale měl hravě poradit třeba i se zasněženými silničkami moravských luhů a hájů. Pokud tedy chcete tohoto francouzského elegána (přezdívaného Clio na chůdách) vzít na výlet, může být váš za krásných 1 172 Kč na den a to včetně pojištění!

DETAIL VÝPŮJČKY

Cena za den: 1 172 Kč vč. pojištění

Minimální doba výpůjčky: bez omezení

Cena za nadlimitní kilometr: 3 Kč/km

Místo vyzvednutí: Čajkovského 19, Brno 61600

Ford Tourneo Custom v Ostravě

Úplně nový Ford Tourneo Custom pro 8 osob potěší zejména milovníky zimních radovánek z Ostravska. Pojme krom posádky i pořádnou dávku zimního náčiní a potěší slušnou náloží výbavy. K dispozici má mimojiné adaptivní LED světlomety, adaptivní tempomat, vyhřívané sedačky s elektrickým nastavováním, multifunkční volant, parkovací senzory, tažné zařízení a samozřejmě i pořádné zimní pneumatiky. Na výlet do hor s velkou rodinou nebo partou přátel je zkrátka jako dělaný. A může být váš za 2 246 Kč na den a to včetně pojištění!

DETAIL VÝPŮJČKY

Cena za den: 2 246 Kč vč. pojištění

Minimální doba výpůjčky: bez omezení

Cena za nadlimitní kilometr: 3 Kč/km

Místo vyzvednutí: 1.Máje 103, Ostrava 70300

Nevíte si rady s výpůjčkou? Kontaktujte nás na e-mailu anebo zavolejte na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 220 311 769. Naše zákaznické oddělení je vám k dispozici každý den od 9:00 do 21:00.

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o