Aktualizovali jsme VOP a ceník pokut

Jednou za čas je to nezbytné. Snažíme se vycházet vstříc potřebám našich uživatelů, ale zároveň vylepšovat a zjednodušovat procesy, kterými my, a vlastně i vy, při každé výpůjčce procházíme. A abychom je mohli změnit, musíme aktualizovat i Všeobecné obchodní podmínky. A to jsme udělali právě teď. Tady je přehled největších změn, které jsme udělali:

Zmírnili jsme systém pokut za zrušené rezervace méně než 3 dny před jejich počátkem

Už není jako doposud pevně stanovená a můžeme vám ji zmírnit nebo dokonce odpustit. Vše ale závisí na okolnostech. Pokuta může dosáhnout maximálně 50 % ceny za pronájem vozidla.

Registrací v aplikaci HoppyGo majitel souhlasí s uvedením jeho vozidla v registru CEBIA

A to z důvodu bezpečnosti. Všechny vozy v naší databázi jsou pojištěny jak na krádež, tak na zpronevěru. Záznam v registru CEBIA ale oběma případům může dokonce předejít. Pokud se rozhodnete vůz z naší databáze odstranit, záznam v registru bude automaticky vymazán.

Registrací v aplikaci HoppyGo nám uživatel dává souhlas ke sdílení jeho kontaktních údajů výhradně pro účely řešení potíží mezi majitelem a řidičem

Nebojte se, nebudeme vaše údaje šířit bezhlavě. Samozřejmě ctíme GDPR a vše hlídáme jako oko v hlavě. Pouze v případě, kdy mezi majitelem a řidičem dojde k neshodě či problému, poskyteneme telefonní číslo a tím pádem zjednodušíme proces dořešení celé situace. Stejně budeme postupovat i v případě řešení dopravních přestupků. O tom ale zase někdy příště.

Aktualizace VOP a Ceníku pokut vejde v platnost 24. 10. 2018.

Sdílejte tento článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Aby vám neunikly žádne novinky, zanechte nám prosím svůj email. My na oplátku slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku. :-) 

HoppyGo s.r.o. se sídlem Řehořova 4, 130 00 PRAHA 3
IČ 066 28 664
COPYRIGHT 2018 ©HoppyGo s.r.o